Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest opcja żeby podłączyć pada od Xboxa do pc przez bluetooth, ale bez bluetooth w pececie? :D konkretnie chodzi mi o to czy telefon z androidem mógłby robić jako bluetooth dongle, tak żeby podłączyć pada do telefonu przez bt a telefon do komputera przez USB. Rzuciłem okiem na internecie i play store ale nie znalazłem rozwiązania. Bo teraz żałuję że kupiłem płytę główną bez bluetooth (i bez wyjścia na USB-C na przód obudowy :/)
#komputery #android
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@re_plenish: @maystaa: to tylko do Fify, bo w inne gry nie umiem na padzie xD więc nawet jakby lag był to nie wiem czy na tyle duży, ale nie zastanawiałem się nad lagiem. A adapter no chyba kiedys kupię, choć w sumie to na razie nie jest źle na kablu. Teraz mam taką sytuację że w ramach trochę ciekawostki chciałem spróbować z telefonem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@re_plenish: aa, czyli jednak z tym lagiem xD no to dłuższy kabel chyba będzie najlepszy.

Chyba że to tylko w fut, ja gram od dość dawna w fife 16 w singlu xD pytając offtopowo: warto kupić np fife 22 teraz, czy może lepiej będzie kupić 23? Do tej pory mnie trochę odrzucaly animacje w tych nowych bo mi się wydają bardzo nienaturalnie szybkie, takie trochę fortnajtowe, no ale chętnie bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DurzyHarakter30: na stronie mają napisane "Xbox bluetooth controllers on the latest firmware released In sep, 2021 are not supported any longer..." więc możliwe że mój by nie działał bo mam właśnie pada od Xbox one. Choć nie wiem jaki on ma firmware. Tak czy siak, dzięki
  • Odpowiedz
więc możliwe że mój by nie działał bo mam właśnie pada od Xbox one


@Loco_Tranquilo: też mam i działa podłączenie przez tego MS sticka USB tylko. Jak chciałem przez bluetooth łączyć, to się jakieś cyrki działy.
  • Odpowiedz
@Loco_Tranquilo: ja konfigurowałem to ze 3 lata temu, to wtedy jakoś mi nie wszystkie przyciski dobrze odczytywało i sterowniki kazało co chwilę jakieś pobierać gubiąc powiązanie z padem. Teraz może coś poprawili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: chyba że tak. No jak podłączyłem pada z telefonem i grałem chwilę na Google stadia to raczej działało dobrze, więc może połączenie z PC powinno działać też dobrze
  • Odpowiedz