Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: "dlaczego nikt nie dzwoni na 911?" ty stara ruro, sama też mogłaś zadzwonić XD

W ogóle beka że gość wychodzi z restauracji i nie ma noża? W takiej sytuacji kosa w kręg szyjny chyba jest dosyć uzasadniona.
  • Odpowiedz
@cheeseandonion znam 3 osoby z "bliskiego" otoczenia, ktore posiadaja pitbulle. Są to 3 kobiety prostaczki z ciągutkami do patusów z czego 2 z nich to samotne matki, bo każdy napotkany facet, ktory się na nich pozna to #!$%@? XD standard te 3 babeczki to szury
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: Gdyby tak szarpał mojego psa, to bym #!$%@?ł to bydle. Normalnie wziąłbym nóż i go #!$%@?ł, a jak bym nie miał, to jakąś mocną pałę. A ci ludzie tak delikatnie z jakimiś miotłami. Na koniec jeszcze #!$%@?łbym w ryj właścicielom.
  • Odpowiedz
@Pieczarka: w sytuacji nie daj Boże jakby mojego kundelka chwycił taki pies to wyjmuje kosa i wbijam w agresora, jak bym miał dostęp to już w ogóle w szyję #!$%@?. Jest to #!$%@?, ale za swoje psy byłbym w szale emocji pewnie zabić żeby je ratować
  • Odpowiedz
@irish71
@SOIOWER
@Wycu91

Wiecie sorry ale nie jesteście lepsi od tych bezmozgow którzy psa opanować nie potrafią. Wystarczy dobry gaz pieprzowy i znacznie łatwiej się obronić przed bandytami jak i psem, a wybieracie nóż bo szukacie wrażeń. Gardzę wami bardziej bo wy nastawiacie się na konfrontację a tamte matoły są zwyczajnie bezmyślne.
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: Pies po to ma miec obrożę,a nie #!$%@? szelki czy jakąś kolczatkę ze jak zaatakuje to się ją skreca i poddusza psa i on wtedy zawsze puści, ja uratowalam tak swoją sukę dwa razy i raz kota. zwykła parviana mocna obroza zeby lqtwo było skręcić.
  • Odpowiedz
@irish71 no tak lepiej ryzykować ze się zrobi krzywdę nożem sobie, swojemu psu albo drugiemu człowiekowi bo będzie bronił swojego psa przed kosą co jest pewne, za grosz wyobraźni...
  • Odpowiedz
@soniq51 sobie nie zrobie, swojemu psu tez nie, a jak ktos chodzi po miescie z odbezpieczonym gratem w postaci agresywnego psa to bardzo mi przykro ale musi sie liczyc z konsekwencjami
  • Odpowiedz
@soniq51 jestem psychopatą bo bronie swojego psa przed agresywnym psem?
Ty za to jestes jednym z tych nieudacznikow ktorzy psikali w pitbulla wodą w sprayu z nadzieja ze to cos pomoze xD
  • Odpowiedz
@irish71 masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Rozróżniasz wodę od gazu pieprzowego?

Owszem jesteś psychopatą i po tych wypowiedziach już powinna się zainteresować tobą policja.
Zamiast skutecznego narzędzia które daje 100
% skuteczności zakończenia konfrontacji wolisz nóż i potencjalnie narażenie życia drugiego człowieka, który w emocjach może zaatakować ciebie jak zobaczy że lecisz z nożem do jego psa nawet jeśli to jego pies zawinił. A jak nie Ty jemu to on
  • Odpowiedz