Wpis z mikrobloga

@irish71 x argumentów ale lepiej na żaden nie odpowiedzieć a wstawić emotke :) i tacy psychopaci z nożami w kieszeni chodzą między normalnymi ludźmi z pieskiem na smyczy, przerażająca wizja
  • Odpowiedz
@soniq51 po prostu nie chce mi sie juz z toba prowadzic dyskusji. wyrobilem sobie opinie o twojej osobie ktora uniemozliwia mi kontynuowanie konwersacji z toba.

Tak masz racje, przerazajaca wizja ze miedzy nami, ludzmi przygotowanymi na zagrozenie, chodza takie ciapy jak ty
  • Odpowiedz
@irish71: ale od początku dyskusji nie zanegował ani jednego mojego argumentu skuteczności i racjonalności (poza interpretacją gazu pieprzowego jako wody), a twoje to jedynie bo chcem nożem zabijać wrogów!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soniq51: jak pisałem - wystarczy jedno ukłucie psa które go od razu nie zabije i masz gwarancję, że pogorszysz sytuację, bo wtedy u psa oprócz instynktu łowieckiego odpala się instynkt przetrwania. W nagrodę dostaniesz minimum poszarpaną rękę, w najgorszym wypadku pies Ci się rzuci do gardła.

Polecam noszenie halabardy.
  • Odpowiedz
@Pieczarka: generalnie te bezmózgi w życiu noża nie użyły stąd snują swoje teorie, skalpelem chirurgicznym byłoby ciężko a oni myślą że wyjmą kozika z kieszonki i ten pies nadstawi tętnice szyjne i będzie czekał w bezruchu jak oni jednym precyzyjnym cięciem zadadzą natychmiastową śmierć XD banda troglodytów z myśleniem wybiegającym w przyszłość na poziomie fistaszka
  • Odpowiedz