Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: Zlot debili krzyczacych "ale to nie te pieski sa zle! to wlasciciele je zle wytresowali!" za 3.. 2.. 1..

Kazda #!$%@? rasa, która jest znana z tego, ze lubi sobie od czasu do czasu skoczyc na kogokolwiek bez powodu (wliczajac w to wlasciciela) powinna byc wykastrowana, jezeli ktos nadal bedzie posiadal "pieski" tego typu za bodajze 10 lat, kiedy po psie widac ze szczeniak.. z automatu do uspienia a
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: I oczywiście kurna jakaś "ŁOŚWIECONA ŁUN NIE GRYZIE OLABOGA PRZESTAŃCIE" pańcia z gatunku "tak płacę co miesiąc na 1000 fundacji", która nie wie co zrobić ze swoim zdziczałym psem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@irish71: ja też, może nie na sik patrol wokół bloku, ale jak idę gdzieś nad Wisłę na dłuższy spacer z pchlarzem (5kg), to zabieram. Z nadzieją, że nigdy nie dowiem się czy mam wystarczająco dużo zimnej krwi żeby go użyć.
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby kupować takiego psa. Chyba ludzie leczą w ten sposób jakieś kompleksy. Noszę ze sobą nóż właśnie na takie psy, bo ci debile w parkach puszczają je bez smyczy i oczywiście bez kagańca..
  • Odpowiedz