Wpis z mikrobloga

@Vojtazzz: o kurde grubo, w tym sezonie mialem wykupionego 6g tylko na tę mikołajkową promocję więc generalnie w temacie nie jestem, no ale ciekawe czy coś z tym zrobią bo na szczepana bywały pojazdy od samego początku w większym lub mniejszym stopniu, a i tak nawet tego redakcja nie skomentowała.
@kielonek: Nawet nie gównoburza, ktoś po prostu nie wytrzymał po kolejnym "dziele" i coś napisał. Ale czuję że może być ciekawie, mam nadzieję że autor wkroczy do dyskusji

Swoją drogą też kiedyś stworzyłem dość spore dzieło odnośnie Szczepana, ale zostałem zignorowany. Czuję że tym razem będzie podobnie, tylko tym razem jest większy fejm, bo większa publika już na portalu jest

@Mietu: W ogóle baba go pocisnęła. No #!$%@? :P
@Vojtazzz: ogolnie to fakt, bo jego artykuly tez mi sie dosc ciezko zawsze czytalo, ale tak jak pisales zaleta jest to ze jgo artykuly sa zazwyczaj wczesnie i dosc regularnie.

Mam nadzieje, że w jakimś arcie niedługo poruszą temat wczorajszego wzięcia czasu przez Irvinga po niecelnym rzucie Curry'ego w ostatniej sekundzie 4q. Moim zdanie powinien być technik dla GSW, sędziowie myśleli, myśleli ale nic nie wymyślili i zarządzili dogrywkę. Widziałeś? Masz
@Vojtazzz: a co dokladnie z game 6?

a co do timeoutu:

Requests for a timeout in excess of the authorized number shall be granted and a technical foul shall be assessed. Following the timeout, the ball will be awarded to the opposing team and play shall resume with a throw-in nearest the spot where play was interrupted.
@kielonek: Chyba brali timeout po "the rzucie" Ray'a. Chociaż może go nie brali a sędziowie sami zrobili przerwę żeby zobaczyć czy Ray był za linią, chociaż miał do niej ładne pół metra

W sumie już nie pamiętam, nieważne :P

Oliwa sprawiedliwa, Warriors wygrali