Wpis z mikrobloga

Faceci facetom zgotowali ten los.


@LeopoldStaff: nie wiem jak można napisać coś tak obrzydliwego
Co ma jakiś 18 letni Ukrainiec wspólnego z Putinem

Przyłębska zdecydowała o zakazie aborcji więc niech kobiety zdychają w bólach, KOBIETA zdecydowała XDD
  • Odpowiedz
kocham takie obrazki, piekło mężczyzn i zdjęcia z wojny, która wywołują mężczyźni pomiędzy mężczyznami. Faceci facetom zgotowali ten los.


@LeopoldStaff: masz rację, skoro Putin ma #!$%@?, to żaden facet na Ukrainie nie powinien nic złego powiedzieć na wysyłanie go na śmierć XD

Jakie znaczenie dla ukraińskiego faceta ma to, że wojnę rozpoczęli rosyjscy faceci? Śmierć i kalectwo łatwiej im przez to zaakceptować niż to, gdyby zabijały ich kobiety?
  • Odpowiedz
zapominając o tym, że to faceci sami ich tak urządzili i pretensje zazwyczaj kierują w inna stronę


@LeopoldStaff: a no tak zapomniałem, że kobiety nie uczestniczą w społeczeństwie i wcale nie głosują na lewicę która kocha podtrzymywać pewną część patriarchatu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NadmiarNiedoboru:
To powiedz mi jaką część patriarchatu bo aż jestem ciekawy XD
Głównie to prawica prowadzi kult mężczyzny który jest głową rodziny, ma ja utrzymywać i dbać o nią.
To prawackie myślenie i "tradycyjne" wartości jebią najbardziej po mężczyznach
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: jesli chodzi o kobiety ja to widze tak:
- pracuje i ma dzieci, co z niej za matka, nie wychowuje swoich dzieci
- nie pracuje, ma dzieci i jest na utrzymaniu meza: pasozytuje, zrobila dzieciaki dla 500+, kura domowa
- nie ma dzieci: samolubna, na pewno wredna i jedza, karierowiczka
-jest samotna matka: dobrze, ze ja zostawil, na pewno wytrzymac z nia nie mogl itp itp itp
  • Odpowiedz
I nie wiem co mają do tego Ukraińcy XD


@LeopoldStaff: no napisałeś, że mężczyźni nie powinni mieć problemu z tym że ich zabijają, jeśli zabijającymi są inni mężczyźni. A obecnie na Ukrainie jest wojna i Ukraińców spotyka właśnie to co na tym memie, czyli oni muszą walczyć pod przymusem, a miliony Ukrainek sobie jeździ po Europie.
  • Odpowiedz
@m_akarena:

- pracuje i ma dzieci, co z niej za matka, nie wychowuje swoich dzieci


Nie powiedział nikt nigdy.

Nie wiem co bierzesz ale odstaw. To już nie lata trzydzieste dwudziestego wieku. Ani pięćdziesiąte w USA
  • Odpowiedz
Faceci facetom zgotowali ten los.

@LeopoldStaff: nie wiem jak można napisać coś tak obrzydliwego


@NadmiarNiedoboru: ale to czysta prawda, wszystko co dziś mamy to konsekwencje tego jak było wcześniej, nasze działania stworzą konsekwencje dla ludzi potem. Wcześniej to mężczyźni mieli prawo działania i głosu i to dzięki naszym ojcom dziadkom i pradziadkom mamy sytuację jaką mamy.
  • Odpowiedz