Wpis z mikrobloga

Jaka gierka ostatnio was mega pochłonęła? Siedzę na zdaniem i mam sporo czasu na granie, ostatnio łyknąłem Wieśka 2 i mam ochote znowu w coś pograć, ale nie wiem w co :(

#gry #pcmasterrace
  • 22
  • Odpowiedz
Zależy jakie gierki lubisz, mi do głowy weszła ostatnio Klonoa i mimo, że nie jest to nowa gierka, to jest całkiem przyjemna platformówka z dobrym soundtrackiem i lekko zaskakującą historią
  • Odpowiedz
@Danzuo: Cities Skylines. Siadasz o 20 na godzinkę i po chwili zastanawiasz się czy skoro jest 3 to w ogóle jeszcze warto iść spać przed pracą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danzuo: disco elysium, outer world, oxygen not included, subnautica i dzis zaczalem desperados 3 za 22 zl. I z córką na xone psi patrol :-) a sam czekam na finalna wersje baldurs gate i po to kupilem laptopa nowego
  • Odpowiedz
Sherlock Holmes vs Jack The Ripper


@malyyoda: chyba moja ulubiona część przodówek o detektywie od Frogwares. Grałem świeżo jak wyszła i była takim powiewem świeżości w świecie point&click. Szkoda, że był to trochę taki łabędzi śpiew. Tzn. oczywiście kolejne gry z serii były ok (nie grałem w tą najnowszą) ale inne tytuły poszły za bardzo w eksplorację i narrację a za mało w zagadki. Wczoraj ograłem sobie np. What Remains of
  • Odpowiedz