Wpis z mikrobloga

Do stworzenia tego tekstu(tu Was pewnie nie zaskocze)zainspirowala mnie slynna pasta
o starym fanatyku wedkarstwa.U mnie wszystkie historie wydarzyly sie naprawde.
Wiec tak,moj tesc to fanatyk myslictwa.Tak.Caly dom #!$%@? czaszkami z rogami na scianach,
jakies fikuśne trąbki,zielone czapeczki jak włóczykij,grzechotki,dyplomy i odznaki jak w
harcerstwie.
Gdy zaczynalem sie spotykac z moja zona i spedzalem aktualnie u niej wieczor(16/17lat)
bez pukania i z #!$%@? w oczach wpadal do jej pokoju i rzucal tylko do niej "DAWAJ TERAZ"
Mysle niezle #!$%@? rodzinka,ale ta sytuacja powtarzala sie za kazdym razem w wieczorowe
piatki.Po kilku takich wystepach artystycznych spytalem mojej lubej co tu sie #!$%@?.
Okazalo sie ze nie tylko w religiach sa zabobony,a w strzelaniu do zwierzatek z ambony rowniez.
Otoz przed polowaniem(dlatego to zawsze sie dzialo w piatek wieczor)nad bronia mysliwego musi
przeskoczyc dziewica(he he xD)a polowanie bedzie obfite.#!$%@? akcja.
Jaki był #!$%@? gdy wrocil z polowania a skakanie nad szczelbom nie dalo oczekiwanego
rezultatu xD "TY JUZ NIE BEDZIESZ SKAKAŁA!PRZEZ CIEBIE NIC NIE SZCZELILEM!!1 NAPEWNO Z
TYM SWOIM JUZ TEN TEGO!!1 TAKIE RZECZY SIE MOWI WCZESNIEJ TATUSIOWI!1! XDDD
Wiec przez to ze wkladalem siusiaka in to wadzajna,#!$%@? na lata polowania mojego
przyszlego tescia XD(aktualnie nad przyrzadem do zabijania zwierzat skacze nasza corka,jak sie dowiedzial
ze bedzie mial wnuczke tylko skwitowal "wreszczie bedzie mial kto skakac"xD)
Jak juz rozszyfrowal ze pukam mu corke bo nic ostatnio nie trafia to zabral mnie do lasu.
Myslalem ze chce mnie tam za te wszytskie nieszczescia ktore mu sprawilem #!$%@? i zostawic
dla dzikow.No ale tak sie nie wydarzylo,a po tym zabral mnie jeszcze kilkanascie razy na
WYPRAWE.Na polowaniu wg polskiego beragrylsa nie mozna uzywac zapalniczki pstrykanej!Tylko krzesiwo!
Ile razy mi #!$%@? w drodze przez okno,zjezdzal na stacje i kupowal krzesiwo.
ZWIERZYNA WSZYSTKO SLYSZY!!1!Oczywiscie ubrany jak islamski bojownik.Ja chcac trafic w gusta mego
przyszlego tescia tez zalozylem mundur z flagami naszego kraju na barkach i kieszonce.I tu poczulem
sie jak oficerzy w Katyniu.Gdy tylko dojechalismy na miejsce,wyjal nóz i #!$%@? mi te wszystkie flagi
"BO ZWIERZENTA NIE SOM TAKIE GUPIE I WIDZOM NIENATURALNE KOLORY!!1" 1/5 #pasta #myslistwo