Wpis z mikrobloga

Właśnie Youtube bez żadnego ostrzeżenia usunął mi konto personalne. 0 wgranych filmów, kilka komentarzy typu dziękuję, hi, thank you for the video, sporo playlist, bo około 300, głownie muzyka podzielona na gatunki, poza tym kosmos, planety, piłka nożna i gry komputerowe. Sprawdzałem czy zostałem zhakowany, ale nie - weryfikacja 2 etapowa, brak alertów, a wyciąg danych z yt pokazuje, że żadne filmy nie zostały wgrane. Odwołałem się od decyzji, leczy decyzja o całkowitym usunięciu została podtrzymana. 3 lata pracy w tym kilkaset godzin nad tworzeniem playlist stracone w jednej chwili, jestem załamany. Miał ktoś podobne doświadczenia? Czy istnieje jakaś możliwość odzyskania konta? Jeśli ktoś wie jak to ogarnąć, bardzo proszę o pomoc. Dzięki.

#youtube #problemypierwszegoswiata #socialmedia #technologia
  • 4
@Mdx91: Dzięki za komentarz. Wygląda na to, że nie jestem odosobnionym przypadkiem i współczuję, znam te nerwy i poczucie straconego czasu. Co się stało z tą platformą? Strasznie spadła na psy. Próbowałeś się odwoływać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tenchu: wlasnie nie probowalem. Najpierw mialem nerwa i olalem, potem chcialem sie odwolac, ale tak sie w czasie przeciagnelo, ze juz nawet nie wiem czy to robic