Wpis z mikrobloga

@LuciusMiximus: pięknie się ktoś ubrał, rok temu w sierpniu na samej górce, idealny szczyt xD Handalek cesjami miał się dobrze, a teraz zesrało się wszystko na ryj.

Dla niewtajemniczonych, robiłeś cesję za 20-40k i opylałeś po 6-12m nowemu właścicielowi po starej cenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@baraneo: bo Lublin jest chorym miastem. Srednie zarobki w tym lubelskim syfie to pewnie z 3k netto, a ceny mieszkań są niewiele niższe niż w takim Gdańsku XDD a gastro to już w ogóle, ceny Warszawskie, a jakość żałośnie niska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baraneo:
dla tych którz Lublina nie znają war to dodać, że ulica wyścigowa znajduje się w jednej z najgorszych, najbiedniejszych i najmniej bezpiecznych dzielnic w mieście XD skoro tam chcą 9k to na czubach czy Sławinku ceny pewnie już do 12-13k dochodzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM: nie no, w tym rzecz, że podzwoniłem po innych lokalizacjach i się robi #!$%@? absurd XD Daliowa (ponikwoda) 7900-8400.
Wrótków 8500
Jemiołuszki/ Onyksowa (lokale noclegowe a nie mieszkanie tak notabene XDD) 8-9.5k xD
Wyzwolenia (obrzeża miasta) mniej niż 7k za metr ale mieszkania maja piecyki dwufunkcyjne.

Ogółem mam wrażenie, że deweloperów srogo #!$%@?ło w tym mieście i z rana rzutkami ustalają cenę za metr, bo to logiki się nie
  • Odpowiedz
@baraneo: No i słusznie. Ja za gotówkę miałem kupować niedługo, ale wstrzymuje się do raportu za III kwartał i paniki jaką wywoła przez co spodziewam się, że sytuacja może się zmienić na moją korzyść na przełomie roku.
  • Odpowiedz