Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Piątek, 19 sierpnia 2022. Imieniny: Bolesława, Juliana. Słońce wstało dziś o 05:30. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 40 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:10. Ciemna noc zapadnie o 21:43, ale gwiazd można wypatrywać od 20:51.
  • 25

Dzień dobry cześć i czołem. Gorąco, powietrze parzy, trzeba jechać na plażę i dziś w planie jest Mierzeja Wiślana. Jedziemy do miejscowości Piaski, będzie piasek! Kupa piasku :)
A wieczorem, gdy będzie chłodniej i będą jeszcze siły jest chęć na ognisko.
Pijcie dużo płynów. Miłego dnia. Hej!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
https://youtu.be/k-AOW_76luU
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mobutu2: no to jeszcze zbożowy spas i będzie komplet. Czas leci szybko. Na miodowy robiłeś naleśniki z miodkiem i makiem? Ale bym zjadła takie.

Hej,
Rozładowała mi się komórka, bo 'ładowalam' na wyłączonej listwie. Nie zadzwonił budzik. O 5 obudził mnie bardzo głodny i zły Smol Support ()

Porządkuje ciuchy do wywalenia. Oprócz tego trzeba będzie znaleźć projektanta do zabudowy pieca i łazienek, bo nasze tymczasowe meble
@shitty_support: Wie pani więcej ode mnie na temat, na przykład że tych są trzy, no miodowy, no jabłonkowy, te są popularny, ale ten trzeczy nigdy nie znałem, chyba jest raskolniczy, a jak z sakramentalnych dań, to tak naprawdę tylko barwimy jaja, i nalesniki, zwykły pokarm, w tym roku będą z dżemem agrestowym, czego i wam życie, bo z makiem to już przesada a anatema.