Wpis z mikrobloga

Witam mirków od #wojsko #wojna #ukraina #rosja

Jeśli pojadę na Ukrainę jako turysta/pomocnik kierowcy wiozącego pomoc humanitarną, i zapomnę wsiąść w transportu powrotnego, i zupełnym przypadkiem zostanę wcielony do jakiejś obrony terytorialnej Ukrainy, i zupełnym przypadkiem wyjdzie że szturmuję pozycje wroga Ukrainy, blablabla po czym po jakimś czasie wrócę do Polski jak gdyby nigdy nic tłumacząc że zabłądziłem po Ukraińskich wsiach bez dostępu do prądu czy internetu.... To czekają mnie jakieś konsekwencje czy tylko odhaczą i powiedzą do siebie

smutny_login wrócił, dobrze bo się martwiliśmy - następny proszę


#przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 11
na chwilę obecną sztum Cię czeka,


@Llama-w-pokoju: za to że się zgubiłem w czasie wędrówki turystycznej?

przecież nie będzie dowodów że brałem udział w jakimkolwiek czymkolwiek gdzie trzymano broń więc z racji nietrzymania broni powinni mnie puścić wolno po siedmiu minutach przesłuchania

tak mi się przynajmniej wydaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Llama-w-pokoju: znajdź mi proszę wyrok w którym skazano kogoś za walkę w SZU.

Nie ma i nie będzie takiej sytuacji przynajmniej w obecnych warunkach politycznych. W takiej sytuacji panowie z ABW proszą najpewniej na rozmowę i zamykają teczkę. No chyba, że zabłądzisz na teren DNR/LNR i tam ochotniczo wstąpisz do ich formacji zbrojnych.
znajdź mi proszę wyrok w którym skazano kogoś za walkę w SZU


@BigGuy: w obecnych warunkach nie ma, to fakt. może dlatego, że jeszcze nikt z walczących nie wrócił, a może dlatego, że nie wiemy o toczących się postępowaniach?