Wpis z mikrobloga

@korporacion: no wykopki tak napiszą chyba że to będzie ktos kogo nie lubią to wtedy bedzie blazen zenada kompromitacja frajerstwo
nie wiem czego oczekujesz po tym portalu, przecież to jest zoo, są gotowi wielbić hitlera jak znalezisko dobrze siądzie a 20 minut pózniej podniecać się Biedroniem.
  • Odpowiedz
@korporacion: o nieeeee. Prawdziwy polityk r*cha małolaty w hotelu na godziny gdzie mafia sobie urządziła burdel. Kto to widział żeby w wolnym czasie tańczyć i pić alkohol!! Może jeszcze uwaga uwaga PRZEKLINA czasem. Dramat. Dobrze, że nasi czempioni tylko piją wodę mineralną i co niedzielę w kościele spędzają.
  • Odpowiedz
@korporacion: a ty myslisz, ze nasi narodowi czempioni sa tacy jakich widzisz ich w telewizorze? Oni też równo dają tyle, że nie pokazują bo polaka mozesz opluć ale nigdy nie pokazuj, ze zyjesz lepiej albo bardziej beztrosko bo łeb urwie xd
  • Odpowiedz
@korporacion: tak,zwykła jak każdy człowiek,praca jest praca, rodzina rodzina , zbójami znajomymi, i Chiny ludowe że się najbe, zrobiłem to w pracy czy ki UJ? Czym się różni premier nasz od Finlandia? A no tym że nasz jest cały czas pod butem Jarka i Tadka,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: ten typ nigdy naprawdę nie żył i nie zna życia. Podejrzewam, że nawet nie wie jak kupić bilet na autobus czy ile cokolwiek kosztuje w sklepie. Wszędzie wożony jak Kim z Korei, ludzie na wiecach podstawieni, żyje w bańce partii. Człowiek brudas, gdzie mu wszystko pod nos podstawiano nawet dom ma jak z patologicznej meliny. Taki obraz gospodarza kraju. Katolik, patriota, waginosceptyk. Jarosław Polskę zabaw!!
  • Odpowiedz
Niech się bawi nikogo to nie powinno obchodzić ale z ręką na sercu chcielibyście żeby taka wyluzowana kobitka rządziła całym wielomilionowym krajem?

@korporacion Jeśli zatrudni 100 znajomych, #!$%@? kraj i zacznie robić walki to myślę że będzie spełniała nasze standardy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
4. Lider kraju ma być liderem kraju. Pełniąc tą funkcje pełni ją z całym inwentarzem w tym pewną manierą której tu zabrakło.


@Zamanosuke: Przypominam tylko, ze jest liderem wolnego, demokratycznego kraju a nie skostniałej dyktatury gdzie nawet usmiechanie sie jest zabronione jak w rosji.
  • Odpowiedz