Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
Mizoandryczka Sanna Marin, która zmusza fińskich młodych mężczyzn do marnowania minimum pół roku życia na zabawę w strzelanki zachowuje się jak student pierwszego roku po wypiciu czteropaka harnasi w akademiku. Może wojsko nauczyłoby ją trzeźwości i ogłady. Ścielenie pryczy o 5 rano, robienie pajacyków i ćwiczenia z Kapralem Kręglonenem uczyniłyby z niej prawdziwą kobietę.

#finlandia #sannamarin #wojsko #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #prawamezczyzn #mizoandria #bekazlewactwa #bekazfeministek
F.....e - Mizoandryczka Sanna Marin, która zmusza fińskich młodych mężczyzn do marnow...
  • 75
@Fracture: @Funki: @Funki: Mieszkałam i pracowałam w Finlandii zanim ta pani została premierem. Wszyscy moi koledzy z pracy (biuro, specjaliści) mieli za sobą półroczną służbę wojskową. Dla nich to było "normalne". Trochę o tym opowiadali i wydaje się, że nie mieli przez to dziury w życiorysie.
Nie mieszkam już tam i nie jestem na bieżąco z polityką ichniejszą, ale nie dziwię się, że raczej tej formy służby teraz nie
@Funki: Kobiety na wojnach zwykle mają inne funkcje, które też są istotne. A powiedz mi, ile znasz kobiet w swoim otoczeniu, które mogłoby biec z kilkunasto, albo większym obciążeniem? No i czy przez to same nie byłyby obciążeniem dla kolegów z frontu? Biologii nie oszukasz.