Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belzeb: na promocjach w cenie wd3 pojawia się też Karcher wd3p, który to ma gniazdo do elektronarzędzi - funkcja przydatna przy pracach stolarskich / remontowych.
@belzeb: mam ten lidlowy, ale z większym zbiornikiem, śmiga elegancko na sucho i mokro. Karcher ma taką przewagę, że filtry i worki są dostępne zawsze i wszędzie. Głównie ze względu na to wziąłbym karchera, gdybym drugi raz kupował. Z moim będę miał niedługo zabawę z kupowaniem filtrów na allegro z nadzieją, że będą pasowały.
@MateyJDM: @vstol: @chlebicek: @Ant7: myślałem jeszcze nad Parkside 1300W z lidla za 250zl, a za 270zl mam WD3. Chociaż tak teraz myśle czy do okresowego odkurzania auta nie wystarczy ten budżetowy parkside 1200W za 150zl? Z funkcji na mokro i tak będę rzadko kiedy korzystał, głównie zwykle odkurzanie
@MateyJDM: dobrze rozumiem ze w parkside mamy dwa rodzaje filtrów i by móc korzystać z opcji na mokro to trzeba zmienić filtr na ten drugi inny? A w WD3 jest chyba uniwersalny filtr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belzeb: w wd3 filtr jest jeden i trzeba go suszyć po użyciu na mokro. Ja dopłaciłem do wersji premium, żeby mieć metalowy zbiornik. Do tego wszędzie kupisz filtry i worki i akcesoria.

Ja na mokro mami tak Puzzi.
@belzeb: nie używa się filtrów na mokro. Jeżeli już to jest taka gąbeczka, która ma przebijać bąbelki piany, żeby odkurzacz ich nie zasysał i nie wypluwał wody. Oba mają pływaki, więc o przelanie zbiornika i fontannę z odkurzacza nie musisz się martwić.
@belzeb: nie używa się filtrów na mokro. Jeżeli już to jest taka gąbeczka, która ma przebijać bąbelki piany, żeby odkurzacz ich nie zasysał i nie wypluwał wody. Oba mają pływaki, więc o przelanie zbiornika i fontannę z odkurzacza nie musisz się martwić.