Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
21 lvl, #niebieskipasek here
Jakiś czas temu spodobała mi się dziewczyna z którą znam się około dwa lata. Zawsze byłem miękką fają jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, więc teraz postanowiłem to zmienić i w sprzyjających okolicznościach jej wyłożyłem kawa na ławę że mi się podoba. Nic konkretnego nie odpowiedziała, a po paru dniach rozpisała się na więcej wiadomości, które można skrócić do słów "Nie ma chemii, nie ma szans".
No i co teraz? Teoretycznie się w takich chwilach odpuszcza.
No kurcze nie do końca, bo nie potrafię. Z jednej strony chciałbym postawić pytanie w stylu "Jak sobie odpuścić?", ale wewnętrznie czuję że wolałbym ciągle mieć nadzieję i myśleć, że może małe szanse są, ale ona nie chce mi tego mówić, żebym właśnie sobie takich nadziei nie robił.
Znacie takie przypadki żeby ktoś sobie wywalczył względy u drugiej osoby pomimo ich początkowego braku czy to scenariusz z bajek tylko?

Uprzedzając blackpill - z wyglądu jestem na tyle przystępny, że w związku już byłem raz, ale i na tyle brzydki, że mogę się komuś nie podobać. Więc tak, nie powiedziała mi tego wprost, ale mogę jej się po prostu nie podobać z wyglądu.
I nie, jestem pewien że ona nikogo innego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fd9b6e97a96080c56cf09a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: szacunek że powiedziałeś to wprost. Teraz już wiesz na 100 procent że niczego z tego nie będzie ;3
Tak, musisz się nauczyć ODPUSZCZAĆ. 90 proc ludzkości tego nie potrafi. To jest taka bardzo ważna i przydatna życiowa umiejętność z którą życie jest łatwiejsze...
To że nie chcesz odpuścić - to EGO. Ego ci podpowiada... odmowa zabolała EGO a nie ciebie...
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu Wy się tak nie szanujecie chłopy xC Nie to znaczy nie i nie kmiń czy może coś między wierszami, by chciała, bo jakby chciała to by Ci powiedziała. Idziesz dalej z życiem i uwierz mi nic tak nie wywołuje bulu dupy u lasek jak to, że jej odrzucenie na Ciebie w ogóle nie działa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)