Wpis z mikrobloga

Używałem "e-TOLL PL BILET" i polecam, można kupić bilet z wyprzedzeniem, apka nie musi być cały czas odpalona i nie trzeba się martwić czy dobrze złapie GPS i czy jest zasięg
Trzeba podać dzień i godzinę przejazdu i bilet jest ważny na 24 (albo 48, nie pamiętam) godzin od tego momentu
@czuczer:
@czuczer Jechałem tę trasę tydzień temu. Ogólnie tylko Konin - Stryków to etoll. Na bramkach zwalniasz, a bilet trzeba mieć gdyby chcieli Cię skontrolować. 9.90 za 99km.

Reszta normalnie płatna na bramkach.
ja pitole co za dno 1 z 6 bramek zautomatyzowana a reszta to gówno bileciki...masakra.


@czuczer: dokładnie.
A na odcinkach gdzie jest e-TOLL wszystkie bramki są bez szlabanu, nie musisz wybierać konkretnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: Autopay jest git, proste w obsłudze, w ustawieniach auta wybierasz na które odcinki ma działać, póki co bezproblemowo. Pokryjesz 1 apką różne odcinki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: No, Autopay obsłuży tylko wybrane odcinki. Masz odcinki "państwowe" z eToll, odcinki "koncesyjne" z videotolling (np. Katowice -> Kraków, czyta blachy) i AFAIK te obsłużysz Autopay. Jeśli są jakieś odcinki tylko z budami no to żadna apka nie pomoże. Tbh jeżdżę tylko po wybranych odcinkach południa i centrum kraju i nie znam całej sieci autostrad.
@Xune jasne stąd pytam. Ja sporadycznie jeżdżę po autostradach i właśnie zdębiałem że na trasie waw-scz jest 6 bramek i tylko 1 automat :p