Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy z tagu #motoryzacja, pomocy (,)

Mam dziecko w drodze i chciałbym do mojego VW Passata B5 z 2001 roku dołożyć ISOFIX - czytałem, że to możliwe, bo są jakieś gotowe otwory.

Jak się za to zabrać? Jak wybrać odpowiednią szynę? Mechanik, do którego jeżdżę, kazał mi zamówić jakiś konkretny model, ale nie pasował mimo, że był wypisany na liście pasujących aut ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samochody #bezpieczenstwo i trochę #dzieci
  • 7
@zarxrock ja w swoim Cmaxie 2004 nie mam ISOFIX ale jest szyna i wystarczy kupić przejściówki/prowadnice i zrobić otwory w fotelu w dwóch miejscach.W ASO jakoś niedrogo mi to ogarnęli łącznie z zamówieniem tych przejściówek/prowadnic. Da radę to ogarnąć samemu bo są szablony tak by zrobić wycięcia w prawidłowym rozstawie. Możesz napisać na jakiejs grupie na FB dla właścicieli passata
@zarxrock: Do mojego auta nie pasował prawie żaden isofix. Pojechałam do dedykowanego sklepu z wózkami i fotelikami i pan mi każdego mierzył i próbował zamontować, aż znalazł pasujący model. Polecam poszukać takiego sklepu u siebie. Od razu obsługa tłumaczy jak montować, rozmontować, przestawiać itd