Wpis z mikrobloga

Moje życie w ciągu ostatnich około 3 miesięcy było bardzo mało aktywne, cholernie leniwe, szczególnie jeśli chodzi o wysiłek fizyczny. Wczoraj za to miałem prze aktywny dzień, bo najpierw po raz pierwszy w życiu przebiegłem 6km nigdy wcześniej nie biegając, później byłem na dancingu do 4 rano, a dzisiaj mam takie zakwasy że jak wstaję to ledwie stoję na nogach przez pierwsze kilka minut, a żeby było mało jutro idę pierwszy raz do nowej pracy.

I mimo tego że z każdym krokiem odczuwam ogromny ból i jutro pewnie lepiej nie będzie, to powiem Wam że życie bogate sportowo - towarzysko >>>>> siedzenie przed komputerem

Ruszcie częściej tyłki, wyjdźcie czasem z domu, choćby na głupi spacer, poznawajcie ludzi i cieszcie się życiem!


#przmyslenia #zyciejestpiekne #zakwasy #sport #zycietowarzyskie
  • 14
@DownmiaN: Na zakwasy jest dobry zimny prysznic, a właściwie - przeciwko zakwasom. Czyli odrazu po treningu póki jesteś rozgrzany, sru pod zimny prysznic.

Mówisz poznawajcie ludzi - tylko jak, gdzie?
@m0skal: Następnym razem spróbuje ;)

Mi też się długo wydawało że to trudne, ale wystarczy chociaż jeden znajomy, wypad do jakiegoś baru, klubu, zawsze znajdzie się ktoś dalszy znajomy, albo znajomy znajomego i jakoś się kręci ;)

@rudy2007: A widzisz, bo zapomniałem napisać że to była zorganizowana akcja, taki świąteczny bieg, gdzie można było zintegrować się trochę z ludźmi, bo po biegu było wspólne ognisko i heheszki.

@xyz23: próbowałem,
@DownmiaN: Aha. Zapytałem, ponieważ ostatnio pól polski przejechałem, z całym samochodem wypełnionym pucharami, medalami i statuetkami na jakieś biegi sylwestrowe i ciekawy byłem czy to jeden z "moich" :-)