Wpis z mikrobloga

Kurła nie wiedziałem, że do tego dojdzie xD

Że dostanę kiedyś bloka za napisanie prawdy, bez odrobiny złośliwości, i że będę się na ten temat żalił xD

Jakiś gamoń, a konkretnie @dziadeq wrzuca post szczujący na Ukrainę jakoby Ukrainki (w domyśle każde) miały dostawać 10 tysięcy złotych.

Sytuacja wygląda tak, że fundusz ma ograniczony budżet:

Kwota dofinansowania i całkowita wartość projektu wynoszą 8 270 200 zł
Dofinansowanie dostanie maksymalnie 1400 dzieci, które są sierotami (oboje lub jedyny rodzic nie żyją)
W przypadku kobiet dotyczy to tylko tych, które były w NIEWOLI, a nie wszystkich uchodźców.

Na normalne wypunktowanie użyszkodnik odpowiada kasowaniem (xD) moich komentarzy i blokiem (xD)

Ładną bańkę sobie tam tworzycie towarzysze - zachęcam do wyjaśnienia pajaca, który nawet 'rękawicy' rzuconej w dyskusji nie podejmie


#ukraina #rosja #wojna #onuce #trolle i #moderacjacontent bo takie manipulacyjne elementy trzeba usuwać
zuchtomek - Kurła nie wiedziałem, że do tego dojdzie xD

Że dostanę kiedyś bloka za...

źródło: comment_1660743736Le8Qnw0YEtktWhdnnQ1KZ4.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: Pewnie usunął bo nie nadążał kasować wyjaśnień innych użytkowników.

@alfaiomega1: A ja w którym miejscu napisałem, że tak napisał? Ewidentnie tak prowadził narrację, ale nawet sam nie sprawdził o co chodzi tylko snuje teorie na podstawie twitta bez sprawdzenia źródeł.

Ta kasa i tak była na fundusz pomocy międzynarodowej przeznaczona jako rezerwa, a teraz nadali jej konkretny cel.

@dosprzet: No trzeba by poczytać jeszcze komentarze kolegi pod swoim
zuchtomek - @cotidiemorior: Pewnie usunął bo nie nadążał kasować wyjaśnień innych uży...

źródło: comment_1660744405jwILkCUjy8Dg5XMf02hgTm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alfaiomega1: Tak, dołączył, ale sam go nie zrozumiał, dyskutował jeszcze z wyjaśnieniami w komentarzach, w końcu zaczął kasować 'niewygodne' wpisy, aż mnie zablokował i w końcu usunął wątek bo i po moich widziałem skasowane komentarze.
No niestety - z jakiejś niewyjaśnionej przyczyny wpis zniknął, a nie będę Cię na siłę przekonywał o co mu chodziło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kwota dofinansowania i całkowita wartość projektu wynoszą 8 270 200 zł

Dofinansowanie dostanie maksymalnie 1400 dzieci, które są sierotami (oboje lub jedyny rodzic nie żyją)

W przypadku kobiet dotyczy to tylko tych, które były w NIEWOLI, a nie wszystkich uchodźców.


@zuchtomek: I dlaczego niby mam to sponsorować? Dlaczego mam sponsorować 500+ dla Ukraińców? Dlaczego mam sponsorować stypendia dla obcokrajowców? Jak ja Polakom bym nie chciał nawet sponsorować. Mogę nie chcieć? Czy
  • Odpowiedz
  • 3
@podjad3k: Napisałem wyżej, wystarczy, że zaczniecie czytać to co komentujecie - możesz nie chcieć, ale nie kłam i nie cenzuruj innych.
Zupełnie nie zrozumiałeś celu tego wpisu
  • Odpowiedz
I dlaczego niby mam to sponsorować? Dlaczego mam sponsorować 500+ dla Ukraińców? Dlaczego mam sponsorować stypendia dla obcokrajowców? Jak ja Polakom bym nie chciał nawet sponsorować. Mogę nie chcieć? Czy to już jest szczucie i kremlowska propaganda?


@podjad3k: Zabawne jest ze ludziom sie wydaje, ze panstwo to taki twor niezalezny od wszystkiego, ktory nie powinien prowadzic polityki zagranicznej, bo to kosztuje podatnikow.
Takie ograniczone myslenie wlasnie tworzy najwiecej problemow, takie podejscie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@BayzedMan: jest różnica między prowadzeniem polityki zagranicznej, a rozdawnictwem pieniędzy w okresie z*#!$%@? inflacji

Polska pomaga militarnie, przyjęliśmy miliony uchodźców - wciąż za mało?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BayzedMan: a jak już chcemy dawać pieniądze ofiarom niewoli, to powinno odbywać się to nie z pieniędzy podatników tego czy innego kraju, a zablokowanych kont rosyjskich oligarchów popierających wojnę
  • Odpowiedz