Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ale wczoraj miałem dziwną akcje. Poszedłem z laską do kina i przed seansem zapytała mnie o jakąś typiare przed nami "uważasz, że ona jest chudsza ode mnie?" a że to był taki szkielet że rurki na niej wisiały to jej powiedziałem, że chudsza. Czaicie że ona potem siedziała przez połowę filmu i ryczała bo powiedziałem, że jakaś chuda laska jest chuda? XD abstrakcja jakaś
#logikarozowychpaskow
  • 69
@hamuj_sie_hamuj_sie tak, przez same zakola wyeliminowany XDDD was to wasz mózg eliminuje

@Zerp
@TheGreenBastard
@SuperFancyFretka gwoździa w mózgu macie czy co? To, że przeszczep jest jedyną faktycznie skuteczną metodą leczenia zakoli i łysienia, to nie znaczy, że nie ma możliwości opóźnienia procesu i poprawienia trochę sytuacji, jeśli komuś te zakola przeszkadzają. Jak komuś się nie chce nawet zainteresować, żeby głupiego minoksydylu spróbować, bo facet maks co robi w łazience to myje zęby
minoksydyl


@fuechsinn: serio jak juz cos piszesz to chociaz zweryfikuj info, mino działa tylko na istniejące cebulki włosów, jak masz zakola to jestes w tych miejsach łysy ergo nie ma tam cebulek, nic ci to nie pomoże

osobiscie gole sie na łyso i #!$%@? ale jak czytam takie pierdoły to aż mnie bania boli
@fuechsinn: nie opoznisz tego, jak ktos ma gen do zakoli to zanim bedziesz mial 25 to juz bedziesz mial zakola, cebulki ci wyjda zanim zdazysz to zacząć zauważac, mi sie zrobily bardzo szybko dopiero po jakims czasie to zauwazylem i bylo juz za pozno, od tamtego czasu sie nic nie zmienilo a mam 35
jeśli komuś te zakola przeszkadzają


@fuechsinn: przeszkadzaja tylko kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opóźnić to sobie możesz orgazm xd
Jest tylko jedna sensowna metoda walki z zakolami. Przeszczep.

Wszystko inne to pół środki, które prowadzą do ćwierć rezultatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się na czymś nie znasz, to dupa cicho gwoździu ( ͡° ͜ʖ ͡°)