Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie przyjaciół z tagu #przegryw ʕʔ

Wyczytałem tutaj sporo płaczu, że jesteście niscy i nie macie szczęki wielkiej i przez to musicie walić konia do chińskich bajek zamiast sobie poruchać. No i jako osobie wysokiej, przystojnej i z poczuciem humoru nie dawało mi to spokoju.
Postanowiłem zapytać więc różowej, jak to z nimi jest, czy ten wzrost i ta morda faktycznie są takie ważne dla dupeczek, czy to tylko wasze #!$%@?.

Dowiedziałem się, że faktycznie, wzrost się liczy, jednak nie jest tak źle, bo wystarczy że nie jesteś niższy i już jest 'wystarczająco' w znakomitej większości przypadków.
Załóżmy że wasza wymarzona czarodziejka z księżyca z chińskiej bajki jest waszego wzrostu. Jeżeli wasza japa jest 3/10, no to może być lipa. Na szczęście nad japą tak jak i nad waszymi obwisłymi cyckami da się popracować, ale to zostawiam już wam, żebyście sobie zrobili na własną rękę. Więc nawet jeżeli masz 170cm, i jape 3/10, ale popracujesz nad sobą to spokojnie możesz poruchać ładną dupeczkę <170.

Ale żeby nie było tak kolorowo, to wraz z różową doszliśmy też do innych, szokujących wniosków.
Nie ruchacie bo jesteście smutnymi pipami i nic dziwnego że żadna z wami nie chce gadać, bo po samym wyrazie waszej japy i po 2 smutnych słowach które wybełkoczecie dla każdej foki już jest pewne - ten ogór kiszony nie będzie.
Na szczęście to jest dużo trudniej zmienić, i nawet jak zmaxujecie swój wygląd to dalej będziecie pipami w środku i nie zapeklujecie.

Smacznej kawusi (σ ͜ʖσ)

#przegryw
  • 11
Na szczęście nad japą tak jak i nad waszymi obwisłymi cyckami da się popracować, ale to zostawiam już wam, żebyście sobie zrobili na własną rękę


@cyk_w_komkuter: Ale powiedz co, normik. Czaszka się od pracy nie zmieni.


@Serendipity_: Akurat twoim problemem jest upośledzenie społeczno-umysłowe. Idź na TERAPIĘ.