Wpis z mikrobloga

tak sobie myśle czy nie sprzedać samochodu bo jak tak czytam sobie o tych mandatach po 5k, karach za przerwy w oc po 6k itp to odechciewa mi się mieć na sobie takiej odpowiedzialności.
Pewnie za rok mandaty pójdą znowu 2x do góry więc łatwo popaść w długi jak się człowiek zagapi.

Chyba ponownie zaczne poruszać się komunikacją albo rowerem ehhhh

#zalesie #samochod #prawojazdy #przegryw
serek_heterogenizowany - tak sobie myśle czy nie sprzedać samochodu bo jak tak czytam...

źródło: comment_1660692993MxqpdhuOlK2QmMZ9LmacFV.jpg

Pobierz
  • 19
@dzbanzyciowy: za to jeszcze mandatu nie dostałem ale w sumie sąsiedzi mają to w pompie a ja i tak zazwyczaj czekam aż deszcz umyje mi furę

@rowerbicycle123: lepsze to niż 5k mandatu za niedozwolony zapach choinki zapachowej

@xxhaxhaxx: drogi rower to z kolei strach zostawić gdziekolwiek, dlatego chyba kupie taki do 3 stówek, jak coś się zepsuje to naprawie za darmo albo za grosze no i wystarczy tanie zapięcie
@rowerbicycle123: Czaje, wybrzmiało to trochę prześmiewczo.
Najlepsze to są takie osobniki w samochodach 20-30 letnich, piłując je, wyprzedzają w takich miejscach, obroty 7k, i już się telepie to auto.
Automatycznie zwalniam, bo chvj wi czy ten samochód się nie #!$%@? w trakcie tego manewru, a w inteligencję kierowcy powątpiewam.
@rowerbicycle123: No na trzeźwo takim debilem się chyba nie da być. Najlepiej to jest w Zakopanem, tam to się nie #!$%@?ą. Pod górkę wyprzedzają na zakrętach, zakazach, liniach ciągłych. Ostatnim razem jak tam byłem to było jakieś apogeum #!$%@?. Ograniczenie 40, wjazd pod górę, zakręty, a typ minimum 70 na serpentynach elegancko sobie wyprzedza, i to notoryczne zachowanie tam xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serek_heterogenizowany: Szukasz problemu na siłę. Po prostu jeździj przepisowo i płać OC xd Od ponad 10 lat mam auto (jak skończyłem 20 lat) i raz dostałem tylko mandat. OC place regularnie, czasami nawet na raty miałem rozłożone (aktualnie kosztowało 530 zł)