Wpis z mikrobloga

wczoraj byłem na pierwszej randce z dziewczyną którą znałem już wcześniej. przedtem traktowałem ją z pełnym luzem, czułem się przy niej swobodnie, żartowałem, mówiłem o wszystkim itp. ale na randce ogarnęła mnie taka trema i stres, że mnie no że tak powiem nieco zatkało. czułem się niezręcznie, wstydziłem się żartować, miałem pustą głowę, nie wiedziałem o czym gadać i tylko zadawałem jej pytania i gadałem na jej tematy. widziałem, że ona to wyczuła i też czuła się niezręcznie. po randce było mi głupio, ale odprowadziłem ją do domu. teraz myślę żeby odkręcić sytuację. myślicie, że jak napiszę do niej: "drętwo wyszło. kiedy cię zobaczyłem to mnie zatkało. normalnie taki nie jestem, ale onieśmieliłaś mnie. to nie moja wina. próbujemy jeszcze raz czy dajemy sobie spokój?" to zabrzmi to spermiarsko albo desperacko? czy mógłbym coś lepiej napisać albo jakoś inaczej to rozwiązać? dajcie jakieś rady, bo laska serio mi się podoba i głupio tak rozstać się bez spróbowania chociaż ostatni raz.
#zwiazki #seks #podrywajzwykopem #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • 28
@Mystoo jak się znacie to wie jak się normalnie zachowujesz. Weź ją drugim razem nad jezioro, wypijcie po dwa piwa to nie będziesz się stresował xD takie pisanie brzmi desperacko
  • Odpowiedz
@Mystoo Zabrzmi dokładnie tak jak podejrzewasz, fatalnie. Po prostu umów się znowu, a najwyżej ratuj tłumaczeniem jak odmówi. Ale też nie tak desperackim, najwyżej krótko że Cię onieśmielała, ale nic o żadnej winie i dawaniu spokoju.
  • Odpowiedz
@Mystoo: po prostu ją przeproś i poproś o drugą randkę

Możesz napisać coś w stylu

Hej przepraszam, że mnie tak zatkało ostatnim razem. Zwykle jestem bardziej wygadany. Przepraszam. Jakoś tak poczułem się zagubiony i nie wiedziałem co powiedzieć za co chciałbym przeprosić. Mam nadzieję że nie poczułaś się niezręcznie ale jeśli tak to przepraszam. Bardzo interesują mnie twoje tematy żeby nie było że nie słuchałem, przepraszam jeśli tak wyszło. Przepraszam za tę drętwotę i mam nadzieję że masz jeszcze ochotę na jedną randkę. Przepraszam że tak pytam

PS przepraszam że
  • Odpowiedz
@Mystoo: Nie pisz tak #!$%@? pod żadnym pozorem XD jeśli już to powiedz, że byłeś zmęczony po pracy/źle się czułeś. A najlepiej nic nie pisz tylko ją zaproś na następne spotkanie, ale nie na zwykły spacer tylko jakąś aktywność, która trochę ci odwróci uwagę konkretnie od jej osoby a skupi na robieniu tej czynności razem, nie wiem kuźwa park linowy albo rolki xd
  • Odpowiedz