Wpis z mikrobloga

Z kobietami jest naprawdę coś nie tak, cały dzień udają że coś robią (bo robią to skrajnie nieefektywnie), a później mają problemy do wszystkich o to że cały dzień coś robią i nikt im nie pomaga xD, gdy mężczyzna zrobiłby to wszystko kilka razy szybciej i lepiej, ale nie one muszą #!$%@?ć, ciągle coś porównywać i w ogóle nie myśleć pod kątem optymalizacji swoich działań, niewychowane kobiety to dramat
#przegryw
  • 2
@AnhelliWeMgle: Przypomina mi się jak to było u mnie w domu z rodzicami. Jak matka zajmowała się domem to całymi dniami coś prała, sprzątała, siedziała w kuchni i oczywiście jęczała, ile to roboty na jej głowie jest. Jak w pewnym momencie się wyprowadziła to jej obowiązki przejął ojciec i zajmował się tym co ona + chodził do pracy na etacie i spokojnie to wszystko ogarniał i jeszcze mu dużo czasu wolnego
@Kozikiewicz: no wiadomo, jak wyjechałem na studia to obowiązki "domowe" zajmowały mi bardzo mało czasu, oczywiście mama robi tego kilka razy więcej, ale ona na własne życzenie się umęcza, bo dałoby się to łatwo zoptymalizować, chociaż jest jedna rzecz, którą matka świetnie robi to jest malowanie ścian, ja przy tym szybko wymiękam, a ona strasznie szybko zasuwa xD