Wpis z mikrobloga

Jest jedna rzecz której NIGDY nie zrobię - nie wezmę do ręki babskiego szamponu. Boję się że po tym stanę się homoniewiadomo albo wyrosną cycki, lub że - będzie to produkt po prostu za słaby i nie da żadnego efektu - bo wiadomo że różowe są delikatne i im się daje mikrogramy substancji a chłopu trzeba dać kilkadziesiąt razy większe ilości/stężenia

Tylko MĘSKI produkt dla prawdziwego mężczyzny, żadnych zamienników.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #oswiadczenie #rozowepaski
smutny_login - Jest jedna rzecz której NIGDY nie zrobię - nie wezmę do ręki babskiego...

źródło: comment_1660628581AughAXQ4aZHuLV5iTMxV0X.jpg

Pobierz
  • 5
@smutny_login: no jak ma dać ci babski szampon efekt skoro męskie włosy i skóra się różnią od siebie bardzo. To nie jest tak, że włos to włos i #!$%@? xDDD.

Otóż jak powszechnie wiadomo, włosy kobiet i mężczyzn różnią się od siebie. Tak więc, aby w odpowiedni sposób u nie zadbać i zapobiegać ich przedwczesnemu starzeniu się, niezwykle istotne jest stosowanie takich preparatów do pielęgnacji włosów, które będą odpowiednie do danego
@smutny_login: właśnie ostatnio zgoliłem swoje długie włosy, bo już mnie #!$%@? trafiał. Fajnie wyglądały, ale niestety nie mogłem używać "bar of soap" jak na memie aby uzyskać taki efekt xD nie mam cierpliwości do pielęgnacji włosów innej niż szybkie umycie ich szamponem, spłukanie ciepłą wodą i wytarcie głowy ręcznikiem ^^
@Aurielle: jak miałem długie włosy to właśnie nie mogłem ich wycierać, a teraz przy krótkich mogę - o to mi chodziło

Po umyciu w ręcznik wyciskałem nadmiar wody z włosów i po tym zostawiałem je same sobie, żeby wyschły. Były okropnie suche i słabe. Musiałem czekać 1.5 dnia od umycia, żeby były normalne i w miarę fajnie dało się je ułożyć. Albo mam genetycznie #!$%@? włosy albo używałem złego szamponu/odżywki. Jeszcze