Wpis z mikrobloga

Czy używanie takich słuchawek przez 6-8h dziennie może być szkodliwe? Słucham dużo podcastów i audiobooków, ale ostatnio sobie trochę przeczytałem artykułów o szkodliwości takiego sprzętu, promieniowaniu, zwiększonym prawdopodobieństwie wystąpienia guza mózgu itp. -i w sumie żaden nie potrafił jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć.

#sluchawki #bluetooth #promieniowanie
U....._ - Czy używanie takich słuchawek przez 6-8h dziennie może być szkodliwe? Słuch...

źródło: comment_16605968990q0ZR9waZ2bEggnQiNy1hq.jpg

Pobierz
  • 16
@jalop ja słucham po 10h w pracy mimo że mam szumy uszne lvl 100. Zauważyłem że czasem jak jadę auto to radio głośno Napier. I nie zwracam na to uwagi dopiero za jakiś czas się kapne także czułość mi się zmieniła
@Umbrella_Corporation_: zerknij sobie na ten diagram

Wpływ promieniowania zależy od mocy i częstotliwości.

Na tym diagramie patrząc od lewej do prawej częstotliwość wzrasta. Najniższą częstotliwość mają długie fale radiowe one po prostu przez Ciebie przenikają każdego dnia bo to zwykły szum który słyszysz w radiu. Krótkie fale to samo.

Następnie masz mikrofale, podczerwień i światło widzialne. To są częstotliwości które przenikają przez materiały o różnej grubości i mogą je nagrzewać, a
MilionoweMultikonto - @UmbrellaCorporation: zerknij sobie na ten diagram 

Wpływ pr...

źródło: comment_1660597851QDrldrJbsn4SI7lMn3RGxk.jpg

Pobierz