Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie mam.
Jako, że mi się #smartwatch zachciało, a dokładniej #samsung #galaxy #gear #gears2 , zamówiłem sobie używkę na OLX. Okazuje się jednak, że brakuje mu jednego dynksu, takiego talerzyka na bezelu, wygląda to tak, jak u gościa na filmiku. Pytanie moje jest następujące - czy da się dostać ten dynks co trzyma w ręce na początku filmiku nie za miliony? Po researchu dowiedziałem się, że średnica tego dynksu to 40mm i fachowo to się nazywa "bezel insert".
Czy takie coś z aliexpress rozwali mi ten temat? A jeżeli nie, to pod jakim hasłem mam tego szukać?
Z góry dzięki.
#zegarki #zegarmistrz #zegarmistrzostwo #kiciochpyta #smartwatche
Przemasu - Mirki, pytanie mam.
Jako, że mi się #smartwatch zachciało, a dokładniej #...
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anaheim: Niestety, jeszcze nie. Zamówiłem takie kółeczko na aliexpressie, ale okazało się ciut-ciut za duże. Jak docisnę je z jednej strony to ładnie się układa - szerokość jest idealna. Natomiast próba docisku kończy się wypadnięciem wcześniej założonej połówki. Będę jeszcze próbował użyć jakiegoś "grubszego" kleju typu epoksa. Ale i tak obawiam się, że to kółeczko jest tylko nakładką na oryginalną koronkę, a nie jej zamiennikiem. Oryginalne kółeczko jest właściwie nie do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anaheim: Tak, czarny. Ja kupiłem zegarek używkę za stówkę, ani mi w głowie tyle pieniedzy wydać na taki bzdet. Ważne, że mechanizm chodzi dobrze, gładko i nie zacina się.