Wpis z mikrobloga

Menu kontekstowe zepsute, zegarek zepsuty, obszar powiadomień zepsuty to i na koniec humor będzie zepsuty jak będziesz musiał robić format.


@keton22: A u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza menu kontekstowym i taksbarem


@L3gion: to zepsuli, reszty nie ruszyli. Gdzie jest ancymon który wymyślił że usunięcie sekundnika w zegarku to dobry pomysł? Po kiego było to ruszać?
reszty nie ruszyli.


@keton22: Panel sterowania jest o niebo lepszy, ulepszyli multitasking przez "Snap Layouts", wirtualne pulpity są o wiele wygodniejsze do używania, #!$%@? kafelki z menu start, #!$%@? tryb tabletowy, odświeżyli wszystkie podstawowe aplikacje, zmienili systemowe dźwięki na przyjemniejsze, animacje są o wiele płynniejsze.
@L3gion: każdy usecase jest inny, taki staruch jak ja ma np. pamięć mięśniową która działa z każdą wersją od win7 a w win11 na niego krzyczy.

Rzeczy zrobione UX wbrew i chyba ludziom na złość (wiem wiem, to ficzer):
* usunęli sekundnik w zegarze systemowym,
* wszystkie opcje menu kontekstowego powłoki których używam są jeden poziom głębiej,
* usunięto podpisy okien i wymuszono ich grupowanie więc nie widzę co mam otwarte
@keton22: No ja 11'kę na początku tak jak zainstalowałem to usunąłem bo jak się okazało to przez wiele miesięcy od premiery system nie umiał prawidłowo obsługiwać profili kolorów - pakiet Adobe leżał i kwiczał, wszystko było pomieszane i nijak można było pracować z barwą. Dopiero jakiś czas temu to naprawili. Myślałem że któraś kolejna większa poprawka ustabilizuje ten system, ale z tego co czytam to nadal rozkopane pole bitwy jest. Więc