Wpis z mikrobloga

Probowalem wyslac sobie steam carda na 50GBP ale wywala mi i na stronie i na aplikacji:

"There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.


Macie może jakąś wiedze dlaczego mi to wyskakuje?
Transfer z UK konta na mój Turecki main. (Wczesniej ten myk dzialal, jakies pol roku temu to robiłem)

Nie działa na kompie, apce oraz web stronie. Na innym kompie mam to samo.

Dzieki
#steam #kiciochpyta
Shewie - Probowalem wyslac sobie steam carda na 50GBP ale wywala mi i na stronie i na...

źródło: comment_1660594072DFLsMjdrBjlbBCyeyV4uMN.jpg

Pobierz
  • 16
@Shewie:

ej kurna dzialalo wczesniej.


Raczej zapomnij o doładowaniach miedzy kontami, od dawna nie działa. Nie wiem jak na tureckim ale ja chyba ostatni raz, ponad rok temu doładowałem sobie argentyńskiego maina z polskiego konta, po tym czasie zablokowali takie możliwości
@Shewie: 1,69$ za jeden klucz na konkretnym markecie plus kilka procent prowizji. Na rynku 2,24$ po prowizji 1,9$. 20 centów różnicy, pokryje różnice prowizji i jeszcze zostanie.
@Lookazz: @handballer: @lukasz-kafel: @HaPPe:

Ok, mam już potwierdzenie że nie ma już możliwości kupowania i przekazywania gift cards na konto w zupelnie innym regionie, można natomiast takiej osobie (innemu kontu) w ten sposób kupić gre. Jednakże wartości walutowej nie można transferować już bo steam to zablokował permanentnie.

W takim razie jestem skazany na prepaidy w przyszlosci.