Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@?ą mnie myjnie bezdotykowe. Czemu UOKIK nie zainteresuje się tym gównem? Wrzuciłem dzisiaj kilka zł i minuta zamiast trwać choć te 45 sekund #!$%@?ła jak głupia, złotówka za 15 czy 20 sekund chyba XDDD. Czemu na takiej myjni nie ma #!$%@? cennika?

#myjniabezdotykowa #myjnie #biznes #uokik #prawo #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@MZ23: bo żeby ktoś się zainteresował to musi ktoś to zgłosić?

Poza tym zawsze uważałem że takie myjnie to jedna wielka ściema i pralnia pieniędzy.
  • Odpowiedz
@MZ23: Dobrze jak jeszcze po wciśnięciu guzika leci płyn i inne środki według oferty, bo u mnie jest taka myjnia, gdzie leci na każdym programie tylko woda. A druga myjnia to jest min. 15 zł. aby umyć osobówkę.
  • Odpowiedz
@MZ23: ale tam jest napisane, że 1 zł oznacza 1 minutę? Bo nie kojarzę, żeby tak pisali a domysł że tak jest (bez oznaczenia) jest nieprawidłowy.
No chyba że jest odliczanie od 60 do 0, to wtedy być może może to wprowadzać w błąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@kooolega: Problem jest taki, że nic nie jest napisane. Na większości stacji masz info o programach i tyle, gdyby był jakiś cennik np. 1zł = 1 minuta czy 1 zł = 30 sekund to byłoby spoko. Obstawiam, że to jakiś typ zmowy coby ludzie nie jeździli tylko na myjnie gdzie jest najtaniej.
  • Odpowiedz
@MZ23: powinno być jasno napisane za co się płaci. Bo dużo osób z jakiegoś powodu zakłada ze 1 zł to minuta. Może w jakimś regulaminie myjni jest to podane. Choć zgaduję, że nawet jak jest, to bardziej w stylu "1 zł = 1 jednostka czasu" co nic nie znaczy i umożliwia skracanie czasu jak potrzeba.
  • Odpowiedz