Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
#atencyjnysmuteczek (tag można dać na czarną)

Dziś odpoczynek, bo jutro pobudka 3:45. Ale też jutro oglądanko mieszkania, więc może od 1 września skończy się ma męka dojazdów.

Jadłam dziś burgera w czarnej bułce w mieście Papaja oraz widziałam tęczę, a raczej jej koniec.
Dziś słońce świeciło na zmianę z deszczem i burzą.

Dziś trochę o marzeniach.
Mam trochę marzeń - wydać w końcu prozę, zamieszkać w Krakowie i skończyć studia. Przyszedł wiek w którym zrozumiałam, że jeśli nie będę do czegoś dążyć to tego nie osiągnę. Są ludzie, którzy do dziś myślą, że manna spada z nieba. Niestety, bez dążenia do czegoś nie da się tego osiągnąć.
Droga do marzeń często jest trudna, jednak nie wierzę w to, że jest niewykonalna.
Najgorzej jest zacząć do czegoś dążyć, bo to zazwyczaj wymaga motywacji. Jednak leżenie i rozmyślanie "Chciałbym to czy tamto" wcale nie przybliża Nas do celu. Oczywiście, że są rzeczy trudniejsze lub możliwość, że się nie udadzą, jednak jeśli człowiek nie spróbuje to nigdy się nie przekona.

Moim marzeniem od dawna było zjedzenie burgera w czarnej bułce i spróbowania lodów słony karmel - było warto.
Oczywiście to są bardzo "codzienne" marzenie, ale warto zaczynać od nich.

A jakie są Wasze? (ʘʘ)

Wypoczywajcie i się uśmiechajcie ()
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (tag można dać na czarną)

Dziś odpoczynek, bo j...
źródło: comment_1660585096oxGyZqFoh4my6ef4iHFq7P.jpg
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I jak ktoś będzie chciał powiedzieć, że "beznadziejne" to życie. Co roku widzę u siebie progres i pewnie ten z 2017 i 2019 będzie dla Was beznadziejny.

Teraźniejszych nie wrzucam póki co, bo nie czuję, że jest to dopracowane.
@smuteczek2000s: nie wkładaj erotyki do tej prozy życia i bedzie OK. Tzn może byc erotyka ale akurat ta bardzo rożni sie formą od dwoch pozostałych wierszy.

Wydaj sobie najpierw prozę zycia. I streszczaj sie bo może być cięzko żebyś zrobiła to przed koncem roku.