Wpis z mikrobloga

Pytanie, bo chyba oszaleje, bo nie mogę znaleźć nic ciekawego. Kiedy będzie większy wybór rowerów szosowych? Bo siedzę, szukam i nic ciekawego nie znajduję.
Może lepiej się uzbroić w trenażer? Biorąc pod uwagę, że idzie jesień. Serio aż takie fajne jest pedałowanie w domu?
#rower #szosa
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@veracholera: ludzie już nie mają darmowych kredytów więc widać na olx widać powoli wyprzedaże sprzetow na które ich nie stać. Jak kupisz dzisiaj szosę to zostają ci 2.5 miesiące konkretnego jeżdżenia w najpiękniejszej porze roku. Wg mnie warto. Trenażer jest fajny jak masz Zwift i z kim jeździć. Do tego musisz mieć trenażer z pomiarem mocy. Kręcenie w domu jest dla mnie smutna koniecznością. Leje się z ciebie, wiatr dmucha z
@md5sum: taki miałem też plan, ale zmieniłem pracę i jestem w tygodniu do 18 w pracy praktycznie cały czas, więc trochę się obawiam jesieni, gdzie sobie nie pojeżdżę jak kupię nowy rower, a z tego co widzę to na trenażerze, to będę mógł sobie konkretne trasy odpalić jakie chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veracholera: Oglądając kanały branżowe to non stop są podwyżki cen rowerów albo obniżanie jakości kosztem ceny.
Jeśli nie przeszkadza Ci kupienie użwyki to szukaj okazji na olx. A co do trenażera to też kwesta ile możesz wydać $$$, kupisz tanią rolkę to i sąsiedzi będą wnerwieni i Ty. Rozsądny zestaw to około 4k za sam trenażer i wentylator (wahoo kickr core + wahoo headwind). Do tego dochodzą jakieś akcesoria typu mata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Im_from_alaska: kwestia czy masz inne wyjście niż trenażer czy nie. Do tego jak wspomniałem wyżej, jak masz $$$ to jazda jest fajna, motywująca i zdrowsze niż brodzenie w śniegu przy -10 stopniach
Kiedy będzie większy wybór rowerów szosowych?


@veracholera: witam, chyba nigdy. xD
Lepiej to już było. Jeśli duże internetowe sklepy rowerowe nawet nie wiedzą co dostaną, a czego nie w kolejnych dostawach części i tak samo odpisują na pytania o dostępność to co dopiero całe rowery z pełnymi rozmiarówkami... Więc szybko to się nie zmieni na lepsze.
@veracholera: z braku dostępności części wybór będzie znikomy jeszcze przez długi czas. Jak już Scott wolnobiegi montuje w najtańszych szosach to jest źle.
Troszkę drgnęło w MTB nawet jakieś przeceny się pojawiają.
Jazda w trenażerze jest bardzo fajna jeśli:
1. mamy smart
2. mamy zwifta
wtedy na zmianę, wyścigi, treningi, coffie rajdy :] ogólnie bardzo fajna sprawa