Wpis z mikrobloga

@Bemiko: Obawiam się, znając upośledzenie mojej klasy z czasów liceum, że to wejdzie niektórym do głów. Miałem foliarę w klasie, która głośno #!$%@?ła o spiskach, jak nam pani od WOKu puściła teledysk Madonny jako część wykładu.
  • Odpowiedz
@Bemiko: czyli znowu złote czasy dla metalu nadchodzą, i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze trochę to ludzie zaczną z powrotem Irokezy stawiać xDDD
  • Odpowiedz
@Bemiko: co za #!$%@?, nic nie uszanują, Czarny Szabat, Megaśmierć, Żelazna Dziewica czy Judasz Kapłan to przecież miały zajebisty wkład w muzykę i szykanować je ze względu na nazwę to trzeba być upośledzonym retardem. Nie, żeby Czarnkov w ogóle przejawiał jakiś rozum, oczekiwania wobec niego mamy jako normalni ludzie, a nie pisiory niskie, ale no i tak, ja #!$%@?.

może jeszcze niech napiszą, że techno z klubów i to, co się
  • Odpowiedz
@Bemiko: BO KURFA MŁODZIEŻ MA TYLKO DISCO POLO SŁUCHAĆ!! PRZECIEŻ #!$%@? CO WEEKEND PUSZCZA NA TVP HITY TAKIE JAK

Chodź, chodź moja kochana Dam, dam, dam Ci banana Chodź, chodź, chodź na kolana Stoję i czekam już od rana. Chodź, chodź moja kochana Dam, dam, dam Ci banana

XD
  • Odpowiedz
@Bemiko: Muzyki klasycznej nie posłuchasz, bo tworzyli ją kompozytorzy oświeceniowi, czyli tfu! liberalni. Metalu zabronią Ci słuchać, bo tworzą ją sataniści, czyli gorsi nawet od marksistów. Disco polo i pop to godny gatunek dla polaka i chrześcijanina. Jak coś równać, to trzeba zabrać się za wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz