Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@najwiekszyfantravis_scott: Znaleziona w Al.Capone na Nałęczowskiej ale już niewiele zostało chyba, że mieli na zapleczu, a w lodówce tylko tyle zostało. Myślę, że w każdym alkoholowym większym będzie. W żabkach nie widziałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klossser: co Ty mówisz. Tyle żyć w nieświadomości (°° Najczęściej jednak zakupy robię w Auchan, a tam mają duży wybór więc też dziwne, że tam nie widziałem.
  • Odpowiedz
@bb89: Jest tylko bezalkoholowe, ale i tak (przynajmniej w moim odczuciu) jest znacznie lepsze od większości piw tego typu bo przede wszystkim jest znacznie gęściejsze. @najwiekszyfantravis_scott Ja to kupiłem na przykład w gamie (dawnym społem) u siebie pod balkonem praktycznie, ale widziałem też w ulotce z netto na przykład @Bibanator jak sama nazwa wskazuje summer + jest krótko ważne w porównaniu do innych piw. Ale nie ma tego złego bo jeśli
Cztero0404 - @bb89: Jest tylko bezalkoholowe, ale i tak (przynajmniej w moim odczuciu...

źródło: comment_1660565474U4yJxey3j4Fe18LV8ImtgZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@warszawiak39: Jeśli przywrócili Perłe Summer po kilku latach co prawda w trochę innym wydaniu, ale przywrócili to przynajmniej gdzieś tam w moim odczuciu na logikę powrót Winter jest całkiem prawdopodobny a nawet więcej śmiem twierdzić iż jest tylko i wyłącznie kwestią czasu i jeśli nie w tym roku to pewnie w następnym. Nawet pomimo kosztów takiej operacji po prostu bo Perła zapewne próbuje uatrakcyjnić wybór swoich produktów a nie ukrywajmy, że
  • Odpowiedz