Wpis z mikrobloga

@Dirididi:

no jak polacy kojarzą się na świecie to wiadomo, wszystko co polskie = gorsze, no może poza cipkami


pięknie wyjaśniłeś sam siebie XD, miedzy innymi przez takich jak ty się tak kojarzą XD
  • Odpowiedz
@dzakubmwo: Pisze, że mnie bawi ta ksywa, Nie muszę się interesować jakimiś ksywami polskich fighterów żeby oglądać famemma i pisać sobie na wykopie chyba nie seba?
  • Odpowiedz
@Dirididi: Oho argument seby widzę już zastosowany. Skoro jesteś taki bystry panie mądry to przed dodaniem wpisu szuka się informacji na dany temat żeby nie zrobić z siebie pośmiewiska, ale chyba pana mądrego to przerosło
  • Odpowiedz
@dzakubmwo: Ta bo mirko to poważny biznes xD Większość osób w samym famemma i w ogóle influ/twórcy w internecie mają #!$%@? na research, a powinni go robić żeby lepiej wykonywać swoją pracę. Oni dostają za to pieniądze. I ty mi piszesz, że ja mam szukać informacji bo napisałem sobie losowy wpis na wykopie? No nieźle seba
  • Odpowiedz
@Kuntakinte666: @dzakubmwo: Ale się zesraliście do chłopa XD Jego ksywka jest tak samo śmieszna jak Denis BAD BOY XDDD

PS. Nie interesuje mnie skąd się wziełą ksywka BAD BOY zanim zaczniecie wyjeżdżać, że należy poczytać zanim doda się losowy wpis
  • Odpowiedz
@danoneek: Tylko różnica jest taka, że ty nie robisz z tego afery xd a chłop zacząć nazywać sebixami za to że kto go poprawia xD i jeszcze pisze o jakiś influ co nie jest kompletnie zwiazane z tematem xD
  • Odpowiedz