Wpis z mikrobloga

@Tibor: po prostu mężczyźni są bardziej szczerzy, a jak ktoś jest rzeczywiście przystojny to nie potrzebują podbijać mu już #!$%@? ego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tibor: kiedyś jakiś obcy ziomek na ulicy mi powiedział, że mam fajną koszulkę. Poczułem się strasznie nieswojo, ale od tamtej pory była to moja ulubiona koszulka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wrazik: Mem kłamie. Dowolny komplement dla gościa, który nie jest chadem będzie pamiętany latami.
  • Odpowiedz
kiedyś jakiś obcy ziomek na ulicy mi powiedział, że mam fajną koszulkę. Poczułem się strasznie nieswojo, ale od tamtej pory była to moja ulubiona koszulka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wrazik: kilka lat temu chodziłem w Nowym Jorku w koszulce z The Last of Us (to taka gra, jakby ktoś nie wiedział : D), w ciągu dnia z 10 razy mówiono mi, że super koszulka, w Central
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: Niestety w USA komplementy to czesc small talku i nie sa zbyt szczere xD Srednio przepadam za ich manierami robienia dobrego wrazenia. No, ale owijaja sobie niektorych dzieki temu wokol palca.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie do końca się zgodzę, bo obcy ludzie niemający do ciebie żadnego biznesu po jakiego grzyba mają wchodzić z tobą w jakąkolwiek interakcję? Czemu nikt nie komplementował niczego innego albo czegokolwiek u mojej partnerki? Mówię o ludziach, którzy tylko pochwalili i poszli dalej i tyle. Akurat w opisanym przeze mnie przypadku komplementy były od osób powiedzmy do 35 roku życia, z dwiema nawet wdałem się w jakąś rozmowę o
  • Odpowiedz