Wpis z mikrobloga

@Czimchik: w sumie z tego samego powodu dla którego ludzie lubią fotografować świat, mimo iż wiele świetnych zdjęć lata już po internetach :) to się nazywa realizacja swojego hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@mactrix: świat jest bardziej zróżnicowany, a tutaj kulka na czarnym tle

też kiedyś sobie marzyłem o teleskopiku ale im bardziej myśle tym mniej przekonany jestem

Planety naszego układu, andromeda, słońce, pare mgławic i możesz sprzedawać sprzęt
  • Odpowiedz
@Czimchik: nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale na nocnym niebie są tysiące obiektów, które można fotografować, a tylko wymieniłeś najczęstsze. Wejdź sobie na portal astrobin i poprzeglądaj co ludzie fotografują to zmienisz zdanie. :)
  • Odpowiedz
@cohontes: zdjęcia na ziemii to głównie zabawa kompozycją, większość ujęć jezt niepowtarzalna nigdzie indziej

A to zdj saturna już widziałem od tuzina innych astronomów
  • Odpowiedz
Wychodki jadą po @Czimchik: ale zdjęcie opa nawet nie jest ładne ani ciekawe, jest ciekawostką dla hobbystów. A brednie porównujące niewyraźne zdjęcie planety, a zdjęcia na Ziemii, gdzie bawiąc się kompozycją nawet zwykłym smartfonem możesz uzyskać niepowtarzalne i piękne ujęcia to jakieś mocne odklejenie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mactrix: @Czimchik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino?"
  • Odpowiedz