Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem wreszcie cyberpunka 2077 głównie z ciekawości jak to wygląda na rtx 3090. Szczerze mówiąc dawno takiego paździerza nie widziałem. Wszystko jakieś takie ja nie wiem... Nie dałem rady i po godzinie grania wyłączyłem, jakieś to takie drętwe, idź ukradnij auto, potem jakaś strzelanina... Klimat jakiś taki sztuczny, nienaturalny. W pierwszych scenach gdy siedzimy w aucie jako pasażer kierowca nawet nie kręci prawidłowo kierownicą, czekałem aż sam będę mógł jechać autem... GTA III miało lepszą fizykę jazdy ponad 20 lat temu, to co jest w tej grze nawet fizyką nazwać nie można, auto jedzie zbyt wolno w stosunku do tego co jest na liczniku, licznik jest w milach, a rzeczywista prędkość to 60-70% tego co jest pokazane na liczniku gdyby był on wyskalowany w km/h.
Braku AI i błędów nie komentuję, bo grałem za krótko.
Grafika nie zachwyciła mnie, może w nocy robi lepsze wrażenie, grałem głównie w scenerii dnia.

Wiedźmina 3 wspominam o wiele lepiej.

Generalnie dla mnie ta gra to dramat, a nie oczekiwałem zbyt wiele.

EDIT:
Najlepsza w tej grze jest muzyka, za to 10/10 chyba nie dało się tego zrobić lepiej.

#cyberpunk2077
  • 7
  • Odpowiedz
@tom1988: To samo. Dwie godziny pograne, wyłączone i uninstall. Po pół roku wróciłem z większym dystansem i przeszedłem całą na 100%. Ehh te bugi i bardzo słabą fizykę można z czasem przeboleć. Nie grałem w lepszą grę nigdy. Historia i klimat są bezbłędne
  • Odpowiedz
@tom1988: daj grze szansę 150h, wcześniej nie da się ocenić czy masz styczność z crapem czy dziełem stulecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu stworzyła to dzieło sama badoska husaria i działa zaskakująco dobrze xD
  • Odpowiedz
Każdy woli co innego jak widać. Ja najpierw ograłem Cyberpunka i ostatnio z uwagi na wiele pochlebnych opinii stwierdziłem że nadrobie Wiedźmina 3. Mam za sobą jakieś 25h w Wiedzminie i musze stwierdzić że średnio chce mi się dalej grać. Nie wiem czy gra się zestarzała czy to bardziej kwestia świata gry ale Cyberpunk bardziej mi się podobał i mocniej mnie wciągnął.
  • Odpowiedz