Wpis z mikrobloga

@odislaw: no i do tego Niemcy są źle przygotowani, i będą od potężnej Polski tamy do wyławiania ryb pożyczać, i w sumie to nie wiedzą czemu te ryby zdechły ale to nie była rtęć więc Tusk jest obrzydliwym kłamcą i antypolakiem
@odislaw: co pisowski trollu śmietniku xD Własnie niemiec na żywo przyznał że nigdy nie przekazał informacji o wysokim poziomie rtęci które bardzo chętnie przekazywała platforma powołując się na "niemcy"
@Mintaa: xDDD #!$%@? mnie obchodzi czy to rtec czy inne gówno pisowski dzbanie, najwazniejszy fakt jest taki ze jest katastrofa ekologiczna a twoi idole nic nie zrobili tyle czasu i zataili aferę tak jak robili to z albańskim sprzedawcą, teraz badają próbki tak dlugo zeby coś ciekawego czasem nie wykazano? nie odwracaj kota ogonem dzbanie bo dobrze wiesz ze twoj pis dał dupy
boli? ma boleć( ͡° ͜ʖ ͡
Pobierz
źródło: comment_1660506540D1185yUSkBIIZNTOTYzRQJ.jpg
@odislaw: XD Czyli kłamstwo i wprowadzanie opinii publicznej w błąd to jest dla ciebie już temat pomijalny? Nikt nie wie co jest przyczyną takie stanu rzeczy a śnięte ryby znalezione równie w Renie (taka rzeczka na granicy niemiecko-francuskiej) Gdzie Niemcy stwierdzili że to normalne bo jest mało wody i bardzo gorąco. Niestety u nas robimy z tego aferę (jak by sam Kaczyński wylewał trutkę do rzeki) mimo że Niemcy wspomnieli o
@Mintaa: xD przypominam ci dzbanie, ze problem jest gdzie indziej i nie odwracaj kota ogonem albo nie zrozumiales co napisałem, Czajki i czaskoskiego tez tak broniłeś jak niepodległosci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale musi cię boleć, mam nadzieje ze partia tych nieudaczników w koncu przestanie #!$%@?ć mój kraj
won pisowski gnojku