Wpis z mikrobloga

Najciekawsze zwroty akcji z live :
Gapa mysli o podróży do Polski w przyszłym roku. Wspominał też o przeprowadzce na stałe wraz z rodziną do kraju nad Wisłą, niby dla systemu edukacji Dzuń Ku xd
Taki raj ta Kambodża, a juz chcą się ewakuować stąd, to dość dziwne. Przynajmniej wyjasniło się po co to intensywne załatwienie dokumentów o ojcostwie Dzun ku. 500 + wpadnie a może i też inne zasiłki. a podobno Polska jest zła bo tam demokracja, biurokracja i socjal jest. Zapomniałem o podatkach i instytucjach takich jak US, ZUS i sanepidzie xd
Jako powód powrotu do kraju, podał też opiekę na swoimi rodzicami ze względu na ich podeszły wiek.
Na ich ślub(cywilny) nie ma szans w Polsce. A ja myslałem że z tym nie ma większego problemu??
Oni tam stale myślą skrycie o Polish Dream, tylko się nie przyznają do tego na vlogach
Tylko skąd oni wezmą na bilet dla 3 osób do Polski, zakładam że z takiej Kambodży przelot samolotem „troche” kosztuje. Teraz na live mowi że najtańszy bilet ok 1100 $ w dwie strony(zakładam że dla 1 osoby)
Tylko że w Polsce będzie musiał iść do pracy, chciałbym się tego doczekać i zobaczyć to na własne oczy xd
Boi się spotkania z antyfanami w Polsce, a właściwie by jego rodziny to nie spotkało, pewnie się sra by jego zona Tarong czegoś o nim się nie dowiedziała...
Zaliczył 2 razy wizytę w kiblu by odlać się, no przecież wiadomo nie od dziś że p--o jest moczopędne :D
Ktoś z czatu namawiał go na założenie restauracji w Polsce, gdy ten juz wróci do ojczyzny i chyba wygląda na to że biznesmen podlapał temat...

#raportzpanstwasrodka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darth_invader: Wg mnie biorąc pod uwagę, że w grę wchodzą osoby z Kambodży, bez zaproszenia szanse są nikłe. Przyczyna jest prosta - nie mając żadnych dokumentów oficjalnych, że są małżeństwem (jak wiadomo ślub tradycyjny to żaden dokument) Tharong musiałaby być przy aplikacji o wizę zdana tylko na siebie. Bez tego nawet jakby powiedziała, że ma pieniądze i jedzie zwiedzać Europę decyzja będzie zazwyczaj odmowna - "jak ma pani pieniądze i
  • Odpowiedz
@Nightshift_: Jeśli tak powiedział to jest kompletnym idiotą. Przecież Dania jest członkiem Schengen tak jak i wiza wystawiana dla ludzi chcących dostać się do Europy. Rozwaliłeś mnie tym wpisem.
  • Odpowiedz
@darth_invader: Spojrzałem na tą stronę. Jak widać cała sprawa i tutaj zaczęła się od zaproszenia - rozumiem, że aplikowała o to żona. Potem to już pech i specyficzne obywatelstwo. Domyślam się, że nie bez znaczenia jest tutaj kraj i myślę, że obywatele z Egiptu są dużo bardziej "prześwietlani" niż Khmerzy. Wiadomo z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@Pjoterrampampampam: Przecież ten typ nigdy nie wróci z nimi do Polski. On po prostu ma kryzys bo wszystkie jego "biznesy" się nie udały, żona się zdenerwowała zdecydowała o powrocie do rodziców a ci wysłali go do roboty. A on po pierwszym dniu na etacie ma kryzys i chce wracać do Polsk byle by nie pracować. Tym bardziej, że pewnie nie ma perspektyw jak wyjść z tego rogu, w który się
  • Odpowiedz