Wpis z mikrobloga

@ManDZiO: koniec długich weekendów nie tylko w Polsce, możliwy start marketu doge. Jednak źle zinterpretowałeś mój komentarz - napisałem, że nie spodziewam się znacznych wzrostów przed 7-10 stycznia, a nie, że spodziewam się znacznych wzrostów po.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: a no tak, racja. Twoja odpowiedź jest bardzo "bezpieczna". Do 10 stycznia zastój, a później nie wiadomo co. Ja tam sam nie wiem co robić z moimi DOGE. Kusi mnie żeby dokupić jak najwięcej teraz...
  • Odpowiedz
@ManDZiO: raczej nie sprzedawaj. Ja trochę sprzedałem ostatnio, ale na chwilę obecną zostawiam. Może jakieś 100-200k sprzedam, żeby się pobawić innymi walutami podczas przestoju doge.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: Nie zamierzam sprzedawać, taki janusz to ja nie jestem ;) myślę tylko czy nie dokupić, bo można ładnie utopić kasę.

Widzę tez, że Ty swoje DOGE liczysz w milionach, ja tylko skromnie w 100k ;)
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: sytuacja ze świętami wydaje mi się na tyle dziwna, że powstrzymuję się przed osądami, tak naprawdę żadne schematy chyba tutaj jeszcze nie działają. To taka loteria ze sporą szansą na wygraną przy stosunkowo niewielkim wkładzie.
  • Odpowiedz