Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#gdynia #trojmiasto

Mireczki jestem z żoną i dzieciakami do jutra w Karwieńskich Błotach. Jutro konczy nam sie nocleg ale ze do domu mamy 700km i chcemy wracać w nocy żeby dzieciaki spały to chcielibysmy ostatni dzien wykorzystać żeby cos zobaczyć? Co polecacie? Port w Gdyni? Gdańsk starówka? Gdzie ewentualnie parkować? Pomożecie? Tak realnie to mamy jakies 4-6 godzin zeby połazić a potem wracamy
  • 6
@fakjubicz86: Najbardziej wartościowy jest Gdańsk do takiego pochodzenia z dzieciakami, jeżeli oczywiście jeszcze Neptuna nie widzieliście. A parkowanie to targ węglowy, cena oczywiście w kosmosie, ale za to naprawdę wszędzie blisko.
Nie wiem w jakim wieku są dzieciaki i ile wam jeszcze kasy zostało do wydania, ale blisko was jest super fokarium - Sea Park Sarbsk.
@fakjubicz86: jeśli tylko takie przejście to w sumie ulica Długa, pod koniec jest słynny Neptun i dalej Motława. Wyjdziecie i zaraz na lewo słynny Żuraw. Dla takiego totalnego chillu bez zapierdzielu przy dzieciakach polecam "taksówkę" po Motławie, chociaż nie wiem ile w tym momencie to kosztuje i jakie macie środki. Fajnie też pochodzić po uliczkach naokoło, ale to pewnie Wy docenicie, a nie dzieciaki. Jeszcze jest Góra Gradowa w miarę blisko,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zuzka-kotkowska: targ węglowy nie bardzo, bo ostatni weekend jarmarku dominikańskiego i tam jest totalne kongo. prędzej chyba w okolicy stoczni uda się coś znaleźć, albo w forum. z atrakcji stricte pod dzieci w tamtych okolicach to chyba polecę hevelianum przy górze gradowej i nieśmiertelną mapę od dziecko w Trójmieście na Instagram ie @fakjubicz86: