Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tu zamawiał ostatnio ze sklepu www.agoniarecords.com i pomimo wysłania przelewu jest olewany?

Od dwóch tygodni zero kontaktu w sprawie zamówienia, a zapłacony towar nie dotarł. Jedyne, co przychodzi, to kolejne maile z promocjami. Widzę, że nie jestem odosobnionym przypadkiem, na FB ktoś już u nich pisze. U mnie niemal identyczny scenariusz, co na screenie.

#metal #blackmetal #deathmetal #sklepyinternetowe
Pobierz
źródło: comment_1660401349vdKP4UiSjmIhn22TUGYDY6.jpg
  • 9
@ManfredMacx: nic nowego, cierpliwosci to nie jest wielki moloch z zatrudniona 100 pracownikow, chcesz promocje i kupujesz to czekaj, zwlaszcza w okresie urlopowym.

U filipa zazwyczaj trzeba uzbroic sie w cierpliwosc
U filipa zazwyczaj trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

Może są na urlopie, albo jakiś losowy wypadek


@nekrofukk @Bad_Sector @Riczard: Zamawiałem już u nich kilka razy i nie musiałem się uzbrajać w cierpliwość, paczka przychodziła co najwyżej z dwu-trzydniowym poślizgiem, ale nie wysyłali mi żadnych maili, że kasa nie dotarła i zaraz anulują zamówienie.

Jak mają urlop albo coś wypadło to mogliby info zostawić na stronie albo FB. Do wrzucenia jednego zdania
@ManfredMacx: powiem tak, bm to nie rurki z kremem, kiedys czekalo sie dluzej,ja tu nie widze zadnego problemu, ale nowe pokolenie przyzwyczajone do otrzymania towaru w 24h i bombardowaniu zapytaniami dzie moje zamowienie moze tego nie zrozumiec ¯\_(ツ)_/¯
@nekrofukk: Napiszę jeszcze raz, przeczytaj sobie powoli 3x i zrozum:
Głównym problemem tutaj nie jest to, że trzeba poczekać. Problemem jest komunikacja. Zamawiam towar i płacę. Po dwóch dniach dostaję maila, że kasa nie wpłynęła i anulują mi zamówienie. Próbuję się kontaktować na cztery różne sposoby i zero odzewu. Sklep sobie działa jakby nigdy nic, lecą maile z promocjami, wpadają posty na FB, a do mnie idzie nieme: "pier***olimy cię"

Sklep