Wpis z mikrobloga

Ale ja czegoś nie rozumiem to dalej nie wiadomo skąd zatrucie? Nie wystarczy iść w górę rzeki i na styku żywej rzeki z martwą szukać winnych/przyczyny?
Rzeka płynie w jedną stronę więc płynie niezanieczyszczona i nagle w jakimś punkcie wszystko jest umarłe.
Jeśli stale by monitorowali to pewnie by wyłapali takie miejsce. Ale nawet teraz jeśli już nie spuszczają zanieczyszczeń to można zobaczyć takie miejsce i wytypować.

Źle myślę?
#odra
  • 28
@adamec: @Simple-Man: @NaczelnyWoody: @needmorerace: @kinson: jak dla mnie logicznym jest zbadanie terenu gdzie występują pierwsze anomalie obumarłe zwierzęta i wszystko obok.
Jak cos zatruło całą rzekę to przecież to były zapewne ogromne ilości więc są świadkowie ślady itd. może jakieś transporty byly albo można wytypować zakład na małym obszarze.
Tu tyle dni minęło i nic nie wiadomo i mi to wygląda właśnie jakby nie chcieli w wiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SoulShredder: synek żeby to zrobić to trzeba pozwolenia, potem jeszcze te hieny z TVN Niemcy #!$%@? się zjadą, będą wszystko publikować, wujek Janek straci przez to pozycję, a tego nie chcemy. Nie ma się co pchać synek mówię ci ludzie i tak zapomną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SoulShredder: częściowo dobrze. Problem jest taki ze od kilku miesięcy już na Kanale Gliwickim pojawiały się pierwsze martwe ryby i oznaki zatrucia wody, śmierdząca piana płynąca w dół rzeki i temu podobne. TVP nawet reportaż zrobiło bo jak wiadomo Gliwice są pod jurysdykcja PO. Nie zdziwiłabym się , gdyby się okazało ze to co teraz dzieje się na Odrze to wynik więcej niż 1 czynnika.
@SoulShredder a ja ci powiem że niezdziwilbym się gdyby jakiemuś państwu zależało na sparaliżowaniu Polski wywołując u nas katastrofę ekologiczną.
Czy jest gdzieś w pobliżu takie państwo któremu nasze działania są nie na rękę a które ma zaawansowane typy broni chemicznej i biologicznej?
@SoulShredder: jak ja nie mogę z tych pożytecznych debili którzy wszystko zwalą na rząd i jakieś powiązania z PiS, przez to każdy inny może robić co chce bo w mediach i tak pójdzie info że to wina rządu...

Zapewne zauważyłeś że rzeka płynie, to nie tak że ona sobie teraz stoi i czeka i od miejsca wycieku w górę będzie tętniła życiem. Należało by badać co kilometr np próbki z dna