Wpis z mikrobloga

Jak oni maja za dużo śmieci to na rozkaz macie tu zabrać do siebie i truć się tym.


@pokyw123: Ktoś to niby za darmo robi, pisowski padalcu? Firmy z regionów pisowskich od lat zaniżają ceny na zachodzie Polski a potem "dej", bo na jedzenie pracownikowi za pół-darmo brakuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jacques-Pierre za stan wód w Polsce odpowiada spółka Wody Polskie, którą została stworzona przez PiS i jest przez nich zarządzana ( ) a pierwsze informacje o zatruciu Odry pojawiły się ponad 2 tygodnie temu, jednak nikt nie zareagował
  • Odpowiedz
@unfolding: Po pierwsze to trochę grzeczniej bo widać twoje niskie pochodzenie. Za pół darmo to ty robisz dla Niemca. Odpady Ci wywozi a ty się cieszysz. No czego nie rozumiesz
  • Odpowiedz
Odpady Ci wywozi a ty się cieszysz. No czego nie rozumiesz


@pokyw123: Gówno. Polak przyjmuje odpady za pieniądze. Niemiec nie wozi bez zgody. Na tym Podkarpaciu taki problem z czytaniem czy to jednostkowy przypadek?

Po pierwsze to trochę grzeczniej bo widać twoje niskie pochodzenie.


@pokyw123: Nie można upaść niżej od pisowca i innego nacjokonpederasty a do takich miernot nie mam szacunku.
  • Odpowiedz
Chodzi o to że macie być takim niemieckim popychadłem. Jak oni maja za dużo śmieci to na rozkaz macie tu zabrać do siebie i truć się tym.


@pokyw123: Sprzedajesz swój kraj za sto euro żebraczej jałmużny a masz komuś za złe, że sprzedaje go za troche więcej? Przecież prawie niczym sie nie roznisz, z tym, że jego dzialania mają wyłącznie wpływ na środowisko, a twoje i tobie podobnych niedoedukowanych błaznów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Synek ja nie mieszkam na Podkarpaciu. Polak przyjmuje odpady za pieniądze ale tylko taki Polak jak ty. Czyli taki co lubi niemiecki bat na dupie


@pokyw123: Coś ci się mocno w móżdżku poprzestawiało, konfederacki strupie. Na jakiej szurskiej podstawie stwierdziłeś, że pracuję przy gospodarce odpadami a tym bardziej dla Niemców?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzi o to że macie być takim niemieckim popychadłem. Jak oni maja za dużo śmieci to na rozkaz macie tu zabrać do siebie i truć się tym.

@pokyw123: Zapomniałeś leków czy o ch*j ci chodzi?
  • Odpowiedz