Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: gdańsk śmierdzi (stare miasto kanalizacją, południe szadółkami, no po smrodzie możesz orientować się z zamkniętymi oczami gdzie jesteś), wszystkie sensowne restauracje w trójmieście są w Gdyni, ceny mieszkań w gdańsku są chore. Kupują jakieś rydwany za 160k, wynajmują kozy za 50k miesięcznie. #!$%@?ć gdańsk. Nawet oba koty mam z Gdyni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mechanior: i co ci po skomunikowaniu? Wystarczy pracować poza linia SKM i już sobie to można wsadzić. Ta chwalona komunikacja to jest dramat, wszędzie daleko, i czeka cię kilka przesiadek. Jak nie pracujesz i mieszkasz przy SKM to nastaw się na to że musisz mieć samochód albo że Twój czas nic nie kosztuje, w #!$%@? mieście gdzie wynajem/kupno kosztuje więcej niż w waw (z 1000000x gorszym rynkiem pracy)
  • Odpowiedz
@dean_corso: cała moja rodzina przeprowadziła się do Gdyni ponad 35 lat temu, nigdy nikogo z nas nikt nie ankietował odnośnie życia w Gdyni. Moich znajomych też nie. To chyba to są Ci sami ankietowani, co występują w familiadzie.
  • Odpowiedz
@srgs: też nie mogę zrozumieć tego brandzlowania się do SKM. Mieszkasz kawałek od linii to i tak jesteś skazany na dodatkowy transport. Jak się zepsuje, a np. musisz być na konkretną godzinę to kicha. W mieście zawsze opcja się przesiąść, między miastami daleko.
  • Odpowiedz