Wpis z mikrobloga

Podziekujmy cioci Mosbacher bo ona zaczęła tę walkę z pisowskim okupantem o niezależne media.


@Frasad: Czy ty w ogóle rozumiesz, że sam sobie właśnie zaprzeczyłeś? W interesach nie ma miejsca na sentymenty czy podział na dobro i zło, za dużo ci Hollywood wjechało na banię i filmy o superbohaterach. Beka
  • Odpowiedz
  • 12
@Volki W których innych rzekach w ostatnich 10 latach zniszczony został ekosystem na następne dziesięciolecia, prawdopodobnie z powodu partyjnych karierowiczów?
  • Odpowiedz
  • 10
@Volki Mówiłeś że TVN milczał gdy były zatruwane inne rzeki, więc pytam. W której rzece w Polsce w ostatnich 10 latach nastąpiła katastrofa ekologiczna na taką skalę jak w Odrze?
  • Odpowiedz
  • 2
@Danicen

gdy były zatruwane inne rzeki

Nic takiego nie napisałem

Napisałem o innych zatruwaniach, bo ten proceder trwa już od rzędów Tuska
  • Odpowiedz
  • 12
@Volki Ty dziwne, że to dopiero teraz wypłynęło do wiadomości, skoro truli ją ponad 10lat.

Halo, TVP, TVN, nic się nie stało - @Volki mówi że to już od lat było, przynajmniej wiadomo że znowu wina Tuska!

A mówiłem mu zawsze jak moczyliśmy kija, Donald dupa z Ciebie a nie rybak, szczupaki to na dżdżownice się łowi, kto to widział ampułki z rtęcią na haczyk nabijać...!
  • Odpowiedz