Wpis z mikrobloga

Siema! Chciałbym się rozwijać w kierunku SEO. Macie jakieś fajne miejsca gdzie mogę za darmo łyknąć podstawy i się wdrożyć w to? Obecnie czym się zajmowałem to jakieś audyty stron i dodawanie meta opisów, tytułów, atrybutów, które wykrywały jakieś stronki do analizy strony typu WebCEO. Jednak chciałbym to zrozumieć, żeby to przynosiło efekt. Bo same rosnące % optymalizacji, kiedy mogę wpisać byle co w meta dane, żeby tylko błąd zniknął mnie nie cieszy. Szukam czegoś co poporstu łopatologicznie powoli wyjaśni mi działanie. Może jakieś zadania, testy z kursów? Raczej dopóki nie łyknę bakcyla nie chcę inwestować w płatne szkolenia (nie wykluczam tego w przyszłości). Chcę poporstu poznać ten magiczny świat pozycjonowania. #pozycjonowanie #it #html #css #seo #informatyka
  • 4
@Orinosuke: SEO opiera się mocno na contencie, więc ten temat jest wyczerpany przez prawie każda większą agencję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio skromnego pdfa stworzył @seozgred https://www.zgred.pl/zgredia/co-powinien-zawierac-audyt-seo/
Osobiście podczas początków najbardziej lubilem treści od @szymonslowik - szymonslowik.pl i takaoto.pl - tu na blogach wyczerpująco opisuje podstawy, może osobiście coś podpowie jak znajdzie chwilę, chociaż ostatnio zajmuje się jakimiś pająkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)