Wpis z mikrobloga

Najgorsze, że skończy się na paru oburzonych wpisach na Twitterze i tyle. Nie ma takiej rzeczy, która by skłoniła ten naród do jakiegokolwiek działania. Kolejna granica s-----------a przekroczona przez ten nieudolny rząd a naród śpi.
I to nie jakaś krwawa dyktatura sprawiła, że Polak nigdy nie podniesie ręki na władzę, zrobiło to 500zł.

Każdego dnia na nowo odczuwam ulgę, że już tam nie mieszkam. Nigdzie nie jest idealnie, jednak kiedy widzę jak w #uk za dużo lżejsze afery politycy są piętnowani przez społeczeństwo, opozycję, media, jak przepraszają i ze wstydem ustępują z urzędów, to przynajmniej nie ogarnia mnie poczucie totalnej beznadziei i bezsensu, jakie towarzyszy mi przy czytaniu wiadomości z Polski.

#odra #afera #bekazpisu #emigracja
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zrobiło to 500zł


@ziaba_bagienna: mi się wydaje, że to nie 500+ (bo to obiecuje każda inna partia) tylko pisiory znalazły elektorat, który każdy olewał, który tylko rośnie i będzie rosnąć, a który jest takim pomieszaniem postkomuny z polskim katolicyzmem. Tzn. janusz stary komuch i grażyna katoliczka. Mentzen (tak wiem, ze można mieć różne zdanie ale chodzi mi teraz o jego trafną analizę) powiedział kilka lat temu, że to jest ostatnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sharpboy: Nie wiem co w tym smiesznego. Hong Kong rowniez byl w dzierzawie Wielkiej Brytanii i byl wlasnoscia krola Anglii od czasow wojen opiumowych w Chinach. Dzierzawa obecnie dobiebla konca i Chinczycy ubiegli sie o swoj teren, a zachodnie spoleczenstwo robi karpia bo jak mozna tak zmieniac wladze i zabierac. Najlepsze, ze Angole jeszcze to obrocili przeciwko Chinczykom. Wymuszona dzierzawa trwala 100 lat.
  • Odpowiedz
Stwierdzenie, że rząd z----ł, kiedy z----ł i to kocertowo to złorzeczenie na Polskę?


@ziaba_bagienna: Ale ty tam spuszczałeś się jak to cudownie że nie mieszkasz w Polsce, a nie stwierdzałeś, że rząd z----ł. Właśnie takie teksty zdradzają kryjący się za nimi parszywy los typowego ekonomicznego emigranta. Może i nie odczułaś, że znajdujesz się w trzeciej kategorii ale z pewnością to odczujesz i to nie raz. Już sam fakt braku obywatelstwa
  • Odpowiedz
@Elaviart: widzisz, tylko ty na emigrantow patrzysz wlasnie z typowego polackiego punktu widzenia. dla ciebie ujma na honorze jest pracowanie z murzynami. dlatego wspolczuje Ukraincom takich przyjaciol jak Polacy, ktorzy teraz im klekaja do laski niemal bo czuja oddech Putina na karku, ale kiedy temat ucichnie, poczuja wlasnie to polackie traktowanie jako trzecia kategoria spoleczna do czyszczenia kibli () niestety, prawda jest taka, ze imigrant na
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ty na pewno mi chciałeś odpowiedzieć? Bo nic w Twoim komentarzu nie ma do mnie odniesienia. Stworzyłeś sobie chochoła i dzielnie z nim walczysz.
„Kolejna granica s-----------a przekroczona przez ten nieudolny rząd” - to według Ciebie nie jest stwierdzenie, że rząd z----ł?
„Rozbawiła mnie obowiązkowe wyszukiwanie się u mnie zazdrości” - Nigdzie nie wspomniałam o Twojej ani w ogóle niczyjej zazdrości. Tu chyba na inny wpis/komentarz zacząłeś odpowiadać.
Parszywy
  • Odpowiedz
@ziaba_bagienna: city of London corporation rządzi światem.
Więc co ma do gadania jakas zbieranina nieudaczników w sejmie. Robią co im każą kłócą się przed kamerą a potem w sejmowej kantynie chleja wódkę, bzykają panie do towarzystwa,razem już bez podziałów.
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: Następny zarobkowy emigrant = następna porcja negatywnych tekstów o polskim narodzie. Wy wiecie, że rozmawiacie z pojedynczą osobą, prawda?
Jak już podsumowywałem wyżej, w parszywym losie ekonomicznego emigranta każda okazja do podbudowania ego jest dobra. Ba, szczególnie w takim przypadku

prawda jest taka, ze imigrant na wyspach jest taktowany lepiej niz Polak we wlasnym kraju

Tak, z pewnością, wiadomo że te wspaniałe wyspy są na innej planecie i żyją tam całkowicie inni ludzie niż parę kilometrów dalej xD A jeśli chodzi o traktowanie i codzienne życie to nie ma większych ekspertów, niż ludzie, którzy znajdują się 1000 km dalej. Gdzie musieli wyjechać żeby godnie żyć xD To samo co z Polonią w USA, ludzie którzy z definicji nie powinni mieć zbyt wiele do gadania zazwyczaj mają do powiedzenia najwięcej.
Polak w UK jest dokładnie tym samym co Ukrainiec w PL, Meksykaniec w USA, Pakistańczyk w Niemczych, czy jakikolwiek inny zarobkowy emigrant na
  • Odpowiedz
@Elaviart: no co ty. Polak w UK ma przeciez gorzej niz Ukrainiec w PL, bo Polak musi zasuwac w kieracie z MURZYNAMI, a Ukrainiec sobie idzie do pracy z fajnymi, bielutkimi Polakami ( ͡º ͜ʖ͡º) sorry, ale nie moge gadac, lece myc kible angolom z innymi murzynami, eluwa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ależ ja nie mam problemu ze zrozumieniem co chcesz przekazać,. Mam problem, ze źródłem Twoich rewelacji, bo pochodzą one z d--y. Ciężko się rozmawia z kimś, kto w dyskusji odwołuje się do swoich urojeń i przedstawia je jako fakty. Dlatego w jednym się zgodzę - dalej nie ma sensu.
  • Odpowiedz
no co ty. Polak w UK ma przeciez gorzej niz Ukrainiec w PL, bo Polak musi zasuwac w kieracie z MURZYNAMI, a Ukrainiec sobie idzie do pracy z fajnymi, bielutkimi Polakami ( ͡º ͜ʖ͡º) sorry, ale nie moge gadac, lece myc kible angolom z innymi murzynami, eluwa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@Steven_Hyde: Nie musiałeś specjalnie w
  • Odpowiedz
@Elaviart: „Ciężko żebyś ją podzielała samemu będąc emigrantem zarobkowym” - i tu jest właśnie problem, wymyśliłeś sobie, że wiesz kim jestem, gdzie pracuję, jakie mam obywatelstwo itd. i nie słuchasz kiedy ci mówię, że jesteś w błędzie. Opierasz swoje wywody na rzeczach, które po prostu nie są prawdziwe, nie istnieją, nigdy nie się nie wydarzyły.
Twoja opinia o imigrantach zarobkowych nie ma tu dla mnie znaczenia, bo zwyczajnie mnie nie
  • Odpowiedz
Nie musiałeś specjalnie w oddzielnym wpisie przyznawać, że trafiłem w sedno i dosyć mocno cię to zabolało ale miło, że to zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Elaviart: oczywiscie, ze nie musialem, ale chcialem. wyczuwam u ciebie bardzo duzo frustracji i ciesze sie, ze moglem ci pomoc choc troche ulzyc ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz